GALA CHARYTATYWNA DLA FUNDACJI ROZWOJU KARDIOCHIRURGII IM. PROFESOWA ZBIGNIEWA RELIGI

5 lutego odbędzie się uroczysta gala, która będzie zwieńczeniem akcji specjalnej na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi. Wydarzenie odbędzie się w wersji online, a wystąpią na nim same znakomite osobowości.

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii

Misją Fundacji jest rozwój polskiej kardiochirurgii oraz wprowadzanie do praktyki klinicznej nowoczesnych technik i technologii w zakresie leczenia serca. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii to jedyny na świecie niepubliczny i niekomercyjny ośrodek badawczo-rozwojowy wąsko wyspecjalizowany w tworzeniu nowych technik i metod leczenie chorób serca. Fundacja z sukcesem od 1991 roku realizuje programy badawcze oraz prowadzi aktywną działalność naukową i szkoleniową w kraju i za granicą. Jednak planowane przez Fundacje szczytne cele wymagają jeszcze wiele pracy i wsparcia finansowego ze strony firm, instytucji i prywatnych sponsorów, którym bliski jest dynamiczny postęp w polskiej kardiochirurgii.  

Wsparcie Fundacji i jej podopiecznych

Magazyn Businesswoman & life, organizator wydarzenia, aby wesprzeć Fundację Profesora Zbigniewa Religi, przygotował kalendarz gwiazd, w którym na poszczególnych planszach pozują znane osobowości w duetach. Wśród bohaterów kalendarza znalazły się zarówno osobowości świata biznesu, jak i przedstawiciele show-biznesu. W kalendarzu pozują między innymi: Agnieszka Żyro i Jan Sarna, Gosia Andrzejewicz i Sabina Obwiosło-Budzyń, Krzysztof Zdanowski i Marcin Lewandowski, Anna Wysocka i Marzena Rogalska, Ewa Małgorzata Wiertelak i Piotr Gąsowski, Joanna Idzikowska i Beata Pawlikowska, Marta Pawłowska i Ada Fijał, Barbara Woźniak i Grzegorz Łapanowski, Laura Łącz i Joanna Tabaka, Beata Drzazga i Zbigniew Zamachowski, Agnieszka Kondraciuk i Daniel Józek Qczaj, Magdalena Siekacz i Magdalena Zawadzka, Natalia Bańkowska i Wojciech Medyński, Karina Furga-Dąbrowska i Wojciech Eichelberger.

Gala zostanie poprowadzona przez Jacka Borkowskiego. Oficjalnie rozpocznie się 5 lutego o godzinie 16.00. Gościem honorowym będzie dr Jan Sarna. Z akcją powiązane zostaną licytacje ciekawych gadżetów, z których cały dochód wesprze działalność Fundacji.

Materiały prasowe