SEPT.

Step into the new normal with sept.

Najnowsza sesja sept. jest dla nas wyjątkowa, ponieważ to my stanęłyśmy przed obiektywem aparatu. Do tej pory budowałyśmy tożsamość marki zza kulis, ale z pełnym zaangażowaniem i wiarą w nasz produkt. To my jesteśmy pierwszymi klientkami naszej marki, testujemy każdy nowy model i osobiście przeprowadzamy kontrolę jakości. Opowiadałyśmy już o lokalnej produkcji, zrównoważonych materiałach, ale równie ważne jest, abyście poznali osoby, które stoją za marką. Obie wyznajemy te same wartości, którymi kierujemy się w życiu prywatnym i w pracy. Transparentność i zaufanie są częścią DNA sept.

Pogodziłyśmy się i zaakceptowałyśmy zmiany, które przyniósł 2020 rok. Poszukujemy szczęścia i skupiamy się na naszych pasjach. W ten sposób pielęgnujemy naszą duszę i dbamy o nasz umysł. Dzięki pracy kreatywnej uwalniamy naszą energię. W najnowszej kampanii współtworzyłyśmy koncepcję sesji, przygotowałyśmy stylizacje i wystąpiłyśmy w rolach modelek. Na potrzeby zdjęć przeniosłyśmy się do warszawskiego speakeasy baru, gdzie przeżyłyśmy niezapomniane chwile i przetańczyłyśmy cały dzień. Na tę okazję ubrałyśmy najnowszy model the classic loafer lizard.

The classic loafer lizard to nagroda na koniec trudnego roku. Jest to połączenie ponadczasowego wzornictwa i wyjątkowo miękkiej skóry z motywem jaszczurki. Nosząc te buty każda kobieta będzie się czuła szczęśliwa i seksowna. Nawet w czasach pandemii.

Wybrałyśmy dwa klasyczne kolory skóry: black i icey white. To dwa przeciwstawne i uzupełniające się kolory, które razem osiągają balans i harmonię. Dopełnią każdą stylizację.

O NAS

Markę sept. tworzą dwie przyjaciółki: Katarzyna Maciejewska i Aleksandra Wiśniewska. Poznałyśmy się pracując jako kupcy mody dla marki odzieżowej. Nasza wspólna pasja i zebrane doświadczenie umożliwiły nam stworzenie butów, o których od dawna marzyłyśmy. Pomysł narodził się w Paryżu we wrześniu 2018 roku. Stąd sept. od September. Rok później otworzyłyśmy nasz sklep internetowy www.sept.com.pl. Stacjonarnie nasze buty są dostępne w butikach Cloudmine i Lui Store w Warszawie oraz Vanitas w Katowicach. W 2021 roku planujemy poszerzyć sieć sprzedaży tak, aby uszczęśliwić jak największą liczbę kobiet.

Bazę naszej kolekcji tworzy the classic loafer w czarnej licowej skórze. Ofertę uzupełniamy o eleganckie i modne kolory w limitowanych ilościach. Od początku chciałyśmy wprowadzić szeroką ofertę rozmiarów (35-42, w tym połówki) tak, aby każda klientka sept. mogła dobrać idealny rozmiar dla siebie. Dobrze dopasowane buty gwarantują komfort noszenia. W prezencie do każdej pary dołączamy miękki worek uszyty z innowacyjnej, biodegradowalnej tkaniny. Fillsens to włókno przyjazne środowisku, powstałe z celulozy drzewnej. To ono sprawia, że worek jest wyjątkowo delikatny w dotyku. Buty dostarczamy w minimalistycznych i ekologicznych opakowaniach. Wszystkie nasze opakowania produkujemy w Polsce. Świadoma i odpowiedzialna produkcja jest wpisana w DNA marki sept. Produkt jest wyceniony szczerze, według jego realnej wartości i pracy ludzi, którzy go tworzą. Buty są dostępne w limitowanej ilości i ich cena jest niezmienna. Nasze loafery są wykonane z najlepszej jakości komponentów, a produkcja odbywa się na Mazowszu.

Kolekcja sept.limited będzie dostępna od 1 grudnia na naszej stronie internetowej www.sept.com.pl oraz w Lui Store w Warszawie.

Instagram: @sept.official #stepintosept #septgirls

Materiały prasowe