EWA MAŁGORZATA WIERTELAK, PREZES ZARZĄDU MEDORA PONOWNIE ANGAŻUJE SIĘ W POMOC POTRZEBUJĄCYM!

Ewa Małgorzata Wiertelak, znana z imponujących sukcesów, jakie odnosi dowodzona przez nią firma ubierająca medyków najbardziej prestiżowych klinik oraz intensywnej aktywności prospołecznej, po raz kolejny zaangażowała się w działania na rzecz osób potrzebujących wsparcia.

Tym razem Prezes Zarządu MEDORA postanowiła wyciągnąć swoją pomocną dłoń w stronę maluchów, które bez protezy serca nie mogą liczyć na normalne funkcjonowanie i pewną przyszłość.

Ewa Małgorzata Wiertelak, chcąc zwrócić uwagę opinii publicznej, ludzi świata biznesu, mediów oraz sztuki na ten istotny problem, stała się jedną z twarzy promujących aktywność Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religii, która prowadzi aktualnie zbiórkę funduszy na protezy dla dzieci. W związku z tym już wkrótce właścicielkę MEDORA  będziemy mogli zobaczyć na jednej ze stron specjalnej edycji Kalendarza Gwiazd 2021. Tym razem Pani Prezes została muzą i  wystąpiła w duecie ze znanym i cenionym aktorem Piotrem Gąsowskim, który wcielił się w rolę wytwornego malarza. Całkowity dochód uzyskany z licytacji obrazu oraz sprzedaży kalendarza przeznaczony będzie właśnie na rzecz Fundacji im. Profesora Religi i realizację jej ratującej życie misji.

„Jestem zaszczycona, że po raz kolejny dzięki mojemu uczestnictwu w projekcie mogę komuś pomóc w walce o zdrowie, życie. Uważam, że społeczna odpowiedzialność biznesu jest czymś, co każdy przedsiębiorca powinien wdrożyć w swoich działaniach. Pomoc potrzebującym, zwłaszcza dziś, w mojej ocenie jest sposobem na równowagę energetyczną. Wyznaję zasadę, że trzeba się dzielić dobrem, żeby nasze otoczenie i świat był chociaż trochę lepszy.” – powiedziała Ewa Małgorzata Wiertelak, Prezes Zarządu Medora Sp. z o.o.

Kalendarze, obrazy jak również wiele innych produktów będzie można wylicytować online podczas uroczystej gali charytatywnej która odbędzie się 5 lutego 2021 w Hotelu Crowne Plaza. Szczegóły na www.businesswomanlife.pl

O marce MEDORA

Właściciel Marki MEDORA jest Ewa Małgorzata Wiertelak, która z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku, natomiast od 2006 roku działa pod marką MEDORA. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Jej odzież wykorzystywana jest w wielu produkcjach telewizyjnych, takich jak „Pierwsza Miłość”, „W rytmie serca”, „Diagnoza”, „Barwy Szczęścia”, a także w wielu komercyjnych reklamach i innych projektach. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz  stomatologii. Medora otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej. Jesienią 2018 roku wraz z projektantką Ewą Minge stworzyła kolekcję premium MEDORA by EVA MINGE, której premiera odbyła się 18 grudnia 2018 roku w salonie firmowym MEDORA w Warszawie. W 2019 roku firmy zdobyła wiele prestiżowych nagród takich „Kobieca Marka Roku” oraz „Vip Biznesu”. W marcu 2020 roku uhonorowana dyplomem i statuetką „Firma na Medal” i „Top Firma” przez Instytut Zarządzania Jakością.

Więcej na temat marki na stronie www.medora.pl oraz w Social Mediach:

 www.facebook.com/medoraofficial/

https://www.instagram.com/medora_official/?hl=pl

Materiały prasowe