BIZUU SUPPRTS WOMEN

BIZUU SUPPRTS WOMEN

Najnowszy projekt polskiej marki „BIZUU supports Women” skupia się wokół idei wzajemnego wsparcia i solidarności kobiet. W ramach tej akcji, 8 marca – w Dzień Kobiet, do butików stacjonarnych i sklepu online trafi mini kolekcja wyjątkowych t-shirtów, a 20% z kwoty sprzedaży każdej koszulki zostanie przekazane na kompleksową i specjalistyczną pomoc dla kobiet doświadczających przemocy w ramach wsparcia Fundacji Centrum Praw Kobiet.

BIZUU supports Women to niezwykle ważna inicjatywa, która ma za zadanie wzmocnienie solidarności wśród kobiet. Polska marka startuje z akcją na rzecz Fundacji, której celem jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym. Fundacja Centrum Praw Kobiet dąży do stworzenia warunków umożliwiających kobietom korzystanie z należnych im praw człowieka w tym prawa do życia wolnego od przemocy i dyskryminacji oraz realizację konstytucyjnej zasady równouprawnienia płci.

Do sprzedaży trafią cztery koszulki propagujące hasła, które jednocześnie stanowią statement marki: MOM, PROUD TO BE A WOMAN, THANKS GOD I’M A WOMAN, ME AS A WOMAN. MY POWER.

Kampania autorstwa Dominiki Jarczyńskiej, przed obiektywem której stanęła Aleksandra Woźniak, ukazuje kobietę świadomą, która na każdym kroku podkreśla, że jej kobiecość to jej siła! Mocna czerwień i monochromatyczne tło dodatkowo wzmacniają przekaz, pozostając jednak nadal jedynie tablicą do manifestowania ważnych treści.

BIZUU supports Women to zaproszenie do udziału w akcji i wsparcia Fundacji Centrum Praw Kobiet. Mini kolekcja t-shirtów dostępna będzie we wszystkich butikach marki oraz sklepie bizuu.com.

PODPISY DO ZDJĘĆ:

ZDJĘCIA: DOMINIKA JARCZYŃSKA, ASYSTENCI FOTOGRAFA: JAKUB KRYSIAK, WOJCIECH BUCZEK/PINUP STUDIO, MODELKA: ALEKSANDRA WOŹNIAK/SPECTO MODELS, HAIR & MAKEUP: ANETA KOSTRZEWA, PRODUKCJA: JOANNA STYCHNO/BIZUU, SET DESIGN: MICHAŁ ZOMER, RETUSZ: MICHAŁ MARCINIAK/BIZUU

Materiały prasowe