NOWOŚCI MARKI BALDOWSKI – MODELE Z ŁAŃCUCHAMI

Wiosna to nie tylko nowy sezon w przyrodzie, ale również nowe kolekcje i produkty marek odzieżowych, w tym rodzimych polskich brandów. Marka Baldowski wprowadziła w tym miesiącu swoją nową wiosenno-letnią kolekcję butów, w której znajdziemy między innymi linię z ozdobnymi łańcuchami.

Liczne propozycje botków, szpilek, czółenek, mokasynów oraz muli z designerskimi detalami w postaci metalicznych łańcuchów to niekwestionowane modele must-have od marki Baldowski na nadchodzący sezon.

Marka Baldowski od prawie 50 lat tworzy obuwie w zgodzie z najnowszymi trendami, wykorzystując do tego materiały najwyższej jakości. Klientki chwalą sobie szczególnie wszelkie modele szpilek, które mimo wysokich obcasów zapewniają komfort w czasie noszenia. Również w nowej kolekcji nie zabrakło propozycji na wysokich 10-centymetrowych obcasach wykonanych z lakierowanej beżowej skóry, które zdobi na nosie złoty metaliczny łańcuch. Dla kobiet, które wolą niższy obcas, projektanci marki przygotowali propozycje z łańcuchami na 7-centymetrowym obcasie w różnych wersjach kolorystycznych np. wykonane z zamszowej skóry w kolorze butelkowej zieleni.

W nowej kolekcji marki znajdziemy również wygodne klasyczne czółenka wykonane na niższych 6,5-centymetrowych stabilnych sześciennych obcasach słupkach. W zależności od preferencji, Panie mogą wybierać elegancki ponadczasowy model wykonany z czarnej lakierowanej skóry lub ze skóry zamszowej w kolorze ciepłego piasku. Gdyby jednak aura nadal pozostawała dosyć kapryśna, marka oferuje model czarnych botków, na podobnym obcasie, z wąską, wysoką cholewką typu „sock” sięgającą do łydki, która zapewnia komfort, ciepło i odpowiednio chroni podczas chłodnych dni. 

Dla Pań, które ponad wszystko cenią sobie wygodę i preferują bardzo niskie obcasy, ale nie chcą tracić na elegancji i możliwości zestawienia z wieloma stylizacjami, marka Baldowski przygotowała model czarnych mokasynów na 1,5-centymetrowym metalicznym, złotym obcasie oraz oczywiście ze złotymi łańcuchami na nosku buta. W nowej kolekcji znajdziemy również wiele modeli na lato, które czekają tylko na pierwsze promienie letniego słońca. W ubiegłym roku nie wyobrażaliśmy sobie lata bez muli, które powracają również w tym roku. Tym razem marka proponuje białe buty ze złotym płaskim obcasem, łańcuchami z przodu oraz mocno wystającą cholewką zakrywającą śródstopie.

Wszystkie modele butów dostępne są na stronie www.baldowski.pl.

O marce

Baldowski to marka, która od 1973 roku nieprzerwanie kultywuje tradycję branży obuwniczej, oferując swoim klientom perfekcyjnie wykonane produkty najwyższej klasy. Wprowadzając nowe kolekcje staramy się zaspokoić wciąż rosnące zapotrzebowanie na luksusowe i unikalne buty. Wykonujemy je z materiałów najwyższej jakości, dbając o najmniejszy szczegół. W marcu 2014 roku nawiązaliśmy współpracę z czołowym polskim projektantem Maciejem Zieniem. Nasze kolekcje są wystawiane w najbardziej prestiżowych butikach i domach handlowych na całym świecie, m.in. w Printemps w Paryżu.

Materiały prasowe