SIEĆ SKLEPÓW VIVE PROFIT ZAPRASZA DO „LOŻY RABATOWCÓW”

Sieć sklepów VIVE Profit proponuje swoim Klientom dołączenie do specjalnego programu lojalnościowego – „Loży Rabatowców”. Program, oparty na specjalnych kartach, pozwala zaoszczędzić na zakupach nawet do 15%, a wśród jego członków znajduje się już 36 tys. Klientów.

„Loża Rabatowców” to wyjątkowy program lojalnościowy sieci VIVE Profit, który pozwala zaoszczędzić Klientom na zakupach we wszystkich sklepach oferujących wyjątkowe perełki, niepowtarzalne stylizacje, a przy tym atrakcyjne ceny. Każda wydana przez Klienta złotówka przybliża go do wyższych, stałych rabatów, w tym nawet do 15%. Program lojalnościowy jest oparty na specjalnych kartach członkowskich, które można bezpłatnie uzyskać w każdym sklepie VIVE Profit. Do „Loży Rabatowców” dołączyło już 36 tysięcy Klientów.

W jaki sposób można zbierać punkty lojalnościowe VIVE Profit, które przybliżają do coraz wyższych, stałych rabatów na zakupy?

Rabaty dla Klienta Indywidualnego przyznawane są w następujący sposób:

– rabat upoważniający do zniżki 5% – po zarejestrowaniu na karcie sumy zakupów przekraczających kwotę 500 zł;

– rabat upoważniający do zniżki 10% – po zarejestrowaniu na karcie sumy zakupów przekraczających kwotę 5 000 zł;

– rabat upoważniający do zniżki 15% – po zarejestrowaniu na karcie sumy zakupów przekraczających kwotę 20 000 zł.

Rabaty dla Klienta Biznesowego (Hurtownika) przyznawane są w następujący sposób:

– rabat upoważniający do zniżki 5% – po zarejestrowaniu na karcie sumy zakupów przekraczających kwotę 5000 zł.

Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów to ciągle jeden z najważniejszych czynników, który sprawia, że dana sieć sklepów jest popularna. Bezpieczeństwo, atrakcyjna oferta, komfortowa lokalizacja to fundament branży retail, który musi być cyklicznie wzbogacany, m.in. z pomocą nowoczesnych programów lojalnościowych. Te sprawiają, że zyskuje zarówno sprzedawca – w postaci lojalnych, zaangażowanych Klientów – jak również beneficjent programu, który może skorzystać
z wyjątkowych, stałych zniżek i jeszcze lepiej identyfikować się z daną marką. „Loża Rabatowców” sieci VIVE Profit spełnia tę rolę sprawiając, że zakupy w naszych sklepach są jeszcze bardziej atrakcyjne
mówi Łukasz Kowalczyk, Zastępca Dyrektora Sprzedaży ds. B2C sieci VIVE Profit.

Film promujący Lożę Rabatowców znajduje się tutaj – LINK

Regulamin programu lojalnościowego znajduje się tutajLINK

VIVE Profit (marka VIVE Textile Recycling)

Sieć sklepów VIVE Profit oferuje bardzo bogaty asortyment. Klient, w wielkopowierzchniowych, przestronnych sklepach, znajdzie odzież dziecięcą, damską i męską, domowe tekstylia, ale również produkty komplementarne (m.in. chemię gospodarczą). Dla bardziej wymagających przygotowane zostały marki premium, wyeksponowane w specjalnych strefach top. Co ważne i rzadko spotykane w innych sklepach tego typu, praktycznie wszystkie ubrania znajdują się na wieszakach w odpowiednich działach asortymentowych. Nad wszystkim czuwa kompetentna i przyjazna obsługa, co sprawia, że zakupy w VIVE Profit zawsze są komfortowe i udane.

Sieć VIVE Profit dba nie tylko o zapewnienie różnorodnego asortymentu wysokiej jakości, ale również o atrakcyjne ceny dla swoich klientów. System sprzedaży w sklepach działa w oparciu o jednotygodniowe cykle sprzedaży i malejące każdego dnia ceny produktów. Raz w tygodniu następuje całkowita wymiana asortymentu w każdym sklepie należącym do sieci. W ostatnim dniu cyklu, przed wymianą towaru proponowana jest klientom sprzedaż na torby, dostępne w czterech rozmiarach. Do każdego sklepu VIVE Profit dostarczanych jest tygodniowo 10 ton towaru, podzielonego na metkowany (indywidualnie wyceniany) oraz podstawowy.

Sieć stale się rozwija, poszukując nowych lokalizacji dla nowych, wielkopowierzchniowych sklepów i pracując nad ciągłym doskonaleniem swojej oferty i obsługi klienta. VIVE Profit wprowadziło m.in. program lojalnościowy dla klientów pod postacią kart, upoważniający ich do atrakcyjnych rabatów. Sieć zaskakuje swoich fanów również szeregiem promocji, które są aktywnie komunikowane poprzez kanały komunikacji sklepów (social media, www, newsletter dla członków programu lojalnościowego).

Właścicielem sieci sklepów VIVE Profit, oferujących niepowtarzalną odzież na każdą okazję, jest spółka VIVE Textile Recycling. Pierwszy sklep powstał w 1995 roku w Kielcach. Dziś w sieci funkcjonują 39 obiekty w całej Polsce, w tym wyjątkowy butik VIVE Premium mieszczący się w warszawskim Centrum Handlowym Wola Park i oferujący jedynie najbardziej ekskluzywne, światowe marki.

Materiały prasowe