ZNAMY FINAŁOWĄ 20 KONKURSU THE LOOK OF THE YEAR 2021

29 czerwca wybrano dwudziestu finalistów polskiej edycji międzynarodowego konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2021. Gospodarzem wydarzenia była Scena Monopolis w Łodzi.

Dla siedemdziesięciorga półfinalistów wybranych w etapie online spośród kilkuset zgłoszeń była to najczęściej pierwsza tak bliska styczność ze światem mody. Zaprezentowali się oni przed jury w składzie: Jagoda Piątek-Włodarczyk, dyrektor konkursu, Igor Włodarczyk, PR manager konkursu oraz przedstawiciele agencji More Models – Marta Zaczyńska i Paweł Rogaliński.

Pierwszym etapem była indywidualna rozmowa z jurorami, w której uczestnicy mówili o swoich planach, zainteresowaniach i doświadczeniach w modelingu. Na zakończenie wystąpili oni przed jury w kostiumach kąpielowych. Wyłoniono również 4 finalistów rezerwowych. Dla wszystkich wyróżnionych osób upominki i prezenty przygotowała Ziaja Polska.

„Tegoroczna decyzja była wyjątkowo trudna, a obrady jury niezwykle burzliwe. Poziom półfinału był bardzo wysoki, a wśród jego uczestników już dostrzegliśmy wiele przyszłych gwiazd światowych wybiegów” – mówi Jagoda Piątek-Włodarczyk, dyrektor The Look of The Year Polska – „Młodzież, która startuje w naszym konkursie, jest zawsze świetnie przygotowana i zdeterminowana. Mimo braku doświadczenia w modelingu, prezentują się na wybiegu bardzo profesjonalnie. Jak co roku warto śledzić nasz konkurs, ponieważ dla wielu uczestników jest on początkiem kariery w świecie mody. Jestem przekonana, że również o tegorocznych uczestnikach usłyszymy jeszcze nie raz”

Przed pochodzącymi z całej Polski finalistami konkursu oficjalna sesja zdjęciowa oraz zgrupowanie, które przygotuje ich do gali finałowej. Odbędzie się ona we wrześniu, a zaprezentowane zostaną na niej kolekcje najlepszych polskich projektantów. Trofeum najlepszych młodych modeli w Polsce przekażą Wiktoria Łempicka z Warszawy oraz Tobiasz Gulpinar z Zaboru.

Lista finalistów konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2021:

 1. Oliwer Bilik
 2. Jan Chodkowski
 3. Barbara Czajkowska
 4. Oliwia Dobija
 5. Dawid Dudek
 6. Brajak Forycki
 7. Hanna Ginter
 8. Nadia Główczyńska
 9. Daniel Hanack
 10. Kaja Janiurek
 11. Michał Klepacz
 12. Jędrzej Krupka
 13. Sarah Langa
 14. Julia Murańska
 15. Roksana Pastuszak
 16. Marek Pukas
 17. Marcin Ryznar
 18. Kacper Szczypka
 19. Amelia Wnęk
 20. Lena Ziętek

fot. Michał Malinowski

Materiały prasowe