10 URODZINY I.D.MEDIA.

10 URODZINY I.D.MEDIA.
 
16 marca 2015 o godzinie 19.30 w hotelu  Sofitel Victoria wydawnictwo I.D.Media obchodziło swoje 10 urodziny. Impreza była połączona z wydaniem  drugiej już książki Ilony Adamskiej „Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces”. Dochód ze sprzedaży książki jest przeznaczony na rzecz Fundacji SUKCES, która wspiera samotne mamy. Na uroczystą Galę przybyło ponad 200 osób, które wspierają i pomagają Ilonie Adamskiej. Jeśli ktoś jeszcze nie wiem kim jest Ilona, to krótkie bio na jej temat.
Ilona Adamska, to kobieta przede wszystkim sukcesu, ale również redaktor naczelna  Imperium Kobiet (IK) oraz Law Business Quality, właścicielka wydawnictwa I.D.Media, wydaje magazyny i książki oraz jest byłą modelką. Od wielu zakochana w Polsce i w Egipcie.
Na Galę przybyli znani i lubiani goście, m.in: Omena Mensah, Mariola Bojarska-Ferenc, Paulina Holtz, Joanna Jabłczyńska, Anna Kalata, Andrzej Pągowski, Ryszard Rembiszewski, Ewa Kuklińska, Izabela Trojanowska, Bogdan Gajkowski, Roman Rogowiecki i Kasia Paskuda.   

To był bardzo emocjonujący wieczór, na którym nie obyło się bez łez i wzruszeń. Ilona Adamska  przekazała 3 ogromne paczki na rzecz Fundacji. Sponsorzy byli bardzo hojni i ufundowali
wspaniałe prezenty podopiecznym Fundacji SUKCES.

Prezenty powędrowały do Domu Samotnej Matki – Ośrodka dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Dom”przy ul. Walecznych 59 w Warszawie.

Ilona Adamska świętowała również wydanie już drugiej książki „Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces”. W książce pojawiło się wiele gwiazd ze sceny polityki, radia, telewizji i ludzi biznesu. Wiele gwiazd ” z książki”  pojawiło się na Gali, by wesprzeć Ilonę i Fundacje.

Podczas Gali zaśpiewał Artur Gotz wraz z zespołem. Artur to nie tylko piosenkarz, ale i aktor. Zaśpiewała również Agnieszka Chrzanowska z „Piwnicy Pod Baranami” oraz duet Piotr Kulbicki i Agata Świerczewska. Na 10 urodzinach wydawnictwa I.D.Media  oczywiście nie mogło zabraknąć ciasta, tort truskawkowy dostarczyła cukiernia ALE-TORT. Oprócz tortu goście mogli skosztować pysznych i wykwintnych przekąsek, które przygotował szef kuchni hotelu Sofietel Warsaw Victoria.