10 URODZINY MARKI ANA CICHOSZ

10. URODZINY MARKI ANA CICHOSZ
Serdecznie zapraszamy 31 sierpnia 2016 r. na Jubileusz 10-lecia działalności na rynku mody w Polsce marki Ana Cichosz i prezentację najnowszej kolekcji AW 16/17 „All About Women” połączoną z otwarciem butiku projektantki w prestiżowej lokalizacji – przy ul. Wilczej 3/róg z Mokotowską w Warszawie.

10 urodziny marki Ana Cichosz

10 urodziny marki Ana Cichosz

 

Anna Cichosz to projektantka i współzałożycielka Wizerunkowni ReBellious, która jest silnie związana z życiem kulturalnym i modowym stolicy. Kolekcje Anny Cichosz goszczą w licznych magazynach modowych w Polsce. Chętnie zakładają je także gwiazdy i celebrytki.  W zasadzie nie ma ważnego wydarzenia w Warszawie, na którym przynajmniej jedna z zaproszonych kobiet nie pojawiłaby się w projekcie z pracowni Anny Cichosz.
Projektantka tworzy kolekcje pod marką Ana Cichosz, przewrotnie i celowo pisanej przez jedno „n”.
10 urodziny marki Ana Cichosz

10 urodziny marki Ana Cichosz

Nowy flagowy butik Anny Cichosz 31 sierpnia zostanie otwarty w prestiżowej lokalizacji przy ul. Wilczej 3 w Warszawie, u zbiegu z modną ulicą Mokotowską. Okazją są 10. urodziny marki i nowa kolekcja, która tego dnia zostanie zaprezentowana mediom i klientkom brandu.

Wilcza 3 to kolejne miejsce, po artystycznym Atelier na ul. Spiskiej, w którym będzie można kupić nieszablonowe projekty Anny oraz dodatki i akcesoria partnerskich marek: Wishbone i Fuerza.
Kolekcja na nadchodzący sezon AW 16/17 „All About Women” zostanie pokazana w nietypowej scenerii – w przestrzeni tętniącego życiem miasta i zielonych podwórek. Podczas 10. urodzin projektantka zamierza bowiem pokazać nie tylko swoje najnowsze projekty pokazujące spektrum artystycznych możliwości, ale też prawdziwe życie ul. Mokotowskiej na co dzień ukryte za fasadami zabytkowych kamienic. Co tam znajdziemy? Życie miasta i życie mieszkających w nim kobiet. To właśnie kobietom dedykowana jest jesienno-zimowa kolekcja.
Czego można się spodziewać po najnowszej kolekcji? Podczas 10 lat działalności na rynku mody w Polsce projektantka wypracowała swój indywidualny styl, który wprawnie balansuje pomiędzy dwoma światami; mody wysokiej i stylu ulicy. Markę cechuje różnorodność fasonów i zamierzone pomieszanie stylu. W jesiennej kolekcji dominować będzie czerń, elementy metalu oraz koronka.Spotkaniu towarzyszyć będzie degustacja win i wyjątkowy poczęstunek. O oprawę muzyczną zadba Extra Bass by Sony.

Informacje o projektantce:
Od początku drogi jako projektant Anna Cichosz ubiera świadome siebie i swoich potrzeb kobiety. Po doświadczeniach zdobytych w szkole, pracy jako stylistka oraz praktyce projektanta – jej styl skrystalizował się … dwukierunkowo.
Anna projektuje kolekcje haute couture i pret-a-porter. Obie linie cechuje rzemiosło na najwyższym poziomie oraz luksus, gdyż kolekcje wykonane są z wysokogatunkowych tkanin, dzianin, skór czy też włóczki.
Linia haute couture składa się z unikatowych pojedynczych wzorów. To niestandardowe kreacje, których znakiem rozpoznawczym jest zabawa kontrastem oraz fakturą materiałów. To także lina na wskroś oryginalna, urzekająca niepowtarzalnym krojem i zamysłem projektanckim.
Kolekcja pret-a-porter sygnowana marką Anna Cichosz, dedykowana jest odważnym i seksownym kobietom, mającym świadomość piękna swojej płci. Jednocześnie kolekcje są bardzo praktyczne i znakomicie sprawdzają się w trakcie aktywnego dnia właścicielki. To klasyka w zdekonstruowanej formie, z nutą awangardy. Dla kobiet, które chcą się wyróżniać, ale chcą przy tym czuć się swobodnie. W kolekcji przeważają tkaniny w odcieniach czerni.

DATA: 31.08.2016 (ŚRODA)
MIEJSCE: BUTIK PRZY UL. WILCZEJ 3
GODZ.: 19.00

Partnerzy:
SONY
KLINIKA DR BEATY DETHLOFF
MJUD
LHCG
FUERZA
WISHBONE
COLETTE

10 urodziny marki Ana Cichosz

10 urodziny marki Ana Cichosz