13 EDYCJA FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND 2015

13 EDYCJA FASHIONPHILOSOPHY 
FASHION WEEK POLAND 2015. 
 

W dniach od 12-15 listopada odbędzie się największa impreza modowa w Polsce, na którą zaprasza kompleks Double Tree By Hilton, ul. Łąkowa 29 w Łodzi.  Na Fashionphilosophy Fashion Week Poland swoje kolekcje zaprezentuje kilkunastu polskich i światowych projektantów. Jedni po raz pierwszy,  inni to już tzw „starzy” bywalcy. To jedyna tak duża impreza, która spełnia wymogi światowych tygodni mody. Odbywa się ona dwa razy do roku, na wiosnę i na jesień.  Podczas  13 edycji będziemy mogli podziwiać kreacje polskich projektantów: Natalii Jaroszewskiej, Joanna Kędziorek, Violi Piekut czy Violi Śpiechowicz, z zagranicznych projektantów natomiast będzie m.in.: Moda Lisboa i Fashionclash Maastricht.

Oficjalnie o godzinie 20.30 pokaz Jerzego Antkowiaka otworzy 13 Galę FashionPhilosophy Fashion Week Poland natomiast wcześniej już o godz. 20.00

nastąpi otwarcie Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Modowych- „ACROSS POLAND WITH BEST FASHION ILLUSTRATION. FALL 2015-SPRING 2016”
Na wystawie zostaną zaprezentowane prace najlepszych światowych ilustratorów mody.
„To niezwykle ważna funkcja w świecie wielkiej mody. Ilustratorzy bardzo mocno współpracują zarówno z zespołami projektantów, jak i kierownikami produkcji i krawcami. Do tej roli zatrudniani są najlepsi w swoim fachu” mówi Tomasz Królikiewicz pomysłodawca wystawy.

Więcej na temat wystawy znajdziecie na: http://fashionweek.pl/pl/aktualnosci/wystawa-across-poland-with-best-fashion-illustration/

Swoje kolekcje w czwartek  już od godz 14.30 zaprezentuje: Katarzyna Romańska, Moni-ko, Khategat, Klaudia Markiewicz, Anniss, La Metamorphose.

Harmonogram pokazów na pozostałe dni: http://fashionweek.pl/pl/obecna-edycja/harmonogram/

Fashion Week to przede wszystkim liczne pokazy mody projektantów, którzy pokażą swoje kolekcje na wiosnę lato 2016. W Łodzi spotkają się nie tylko projektanci, ale również dziennikarze, blogerzy, fotografowie, którzy pracują w branży modowej. Na pewno nie zabraknie gwiazd i celebrytów siedzących w pierwszych rzędach i podziwiających pokazy. Będzie można poznać i porozmawiać z projektantami oraz nawiązać liczne i ciekawe znajomości.

Oficjalna strona
FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND : http://fashionweek.pl/pl/home/