18 MAJA NA TORZE KRÓLOWAŁY KOBIETY W ZWIĄZKU Z WOMEN POWER DAY, POD PATRONATEM DAMOSFERA

Wszechobecny róż, elegancja i przede wszystkim siła uczyniły ten dzień wyjątkowym, w którym odbyła się inauguracja z cyklu Women Power Series. Jest to wyjątkowa seria gonitw tylko dla amazonek.

W trakcie tego dnia rozgrywana była m.in. gonitwa o Nagrodę Westminster Rulera, stanowiąca drugi przystanek w cyklu Droga do Derby oraz można było skorzystać m.in. ze specjalnej strefy mody wyścigowej Damosfera, która tętniła życiem niczym podium na pokazie haute couture. Atmosfera elektryzowała, a powietrze przesycone było nutą elegancji i szyku.

Tłumy kibiców w dopracowanych stylizacjach obserwowały zmagania koni, ale równie chętnie goście podziwiali modowe kreacje innych uczestników. Kapelusze we wszystkich kształtach i rozmiarach, sukienki, garnitury szyte na miarę – to tylko niektóre z elementów, które tworzyły tę wyjątkową mozaikę mody wyścigowej. Nie brakowało też ekstrawaganckich stylizacji, które przykuwały wzrok odważnymi kolorami i nietypowymi dodatkami.

W strefie Damosfery można było znaleźć szeroki wybór kapeluszy, biżuterii, fascynatorów i innych dodatków, które dopełniały każdą stylizację. Odwiedzający strefę Damosfery, chętnie przymierzali wspomniane dodatki i robili sobie zdjęcia na najbardziej zdobnej ściance tego sezonu, pochodzącej właśnie od Damosfery.

Strefa mody jaką stworzyła Damosfera to nie tylko miejsce na prezentację eleganckich strojów. To także przestrzeń do integracji, wspólnej zabawy i świętowania tego wyjątkowego wydarzenia, jakim był Women Power Day.

Zapoznaj się z innym artykułem: STYL BOHO. JAK STWORZYĆ SWOBODNĄ I KOBIECĄ STYLIZACJĘ W STYLU BOHO- CHIC? Link TUTAJ!!!

Tutaj każdy mógł poczuć się jak gwiazda na czerwonym dywanie i zaprezentować swój niepowtarzalny styl.

Co to jest Damosfera?

Damosfera to magazyn dla nowoczesnych kobiet, dla których liczy się nie tylko praca, ale też rodzina. Dzisiejsze kobiety dążą do wyjątkowego wizerunku. Chcą się rozwijać i realizować własne marzenia. Każdy element biznesu stanowi dla kobiet wyzwanie, ale oryginalny wygląd jest dla nich bardzo ważny, bo odzwierciedla charakter kobiety. Dlatego też dwie niesamowite Panie stworzyły dla kobiet biznesu portal oraz roczny magazyn, które łączy ze sobą sztukę, kulturę, modę i design. To jedyny w swoim rodzaju portal o modzie wyścigowej. O jego unikatowym charakterze i historii dowiecie się z dzisiejszego artykułu!

Charakter i historia Damosfera

Damosfera została założona przez kobiety biznesu. Magazyn działa na rynku 3 rok z rzędu i odnosi ogromne sukcesy. A wszystko dlatego, że jego główną redaktorką jest Katarzyna Krauss. Z wykształcenia radca prawny, a z zamiłowania pasjonatka kapeluszy i fascynatorów. Damosfera to ekskluzywny portal, z którym współpracują najważniejsze osoby ze świata mody. O jego unikatowym charakterze decydują redaktorzy z wyjątkowymi umiejętnościami i talentem pisarskim. Damosfera oprócz tego, że jest przewodnikiem po świecie mody, kultury, sztuki i ciekawych wydarzeniach, to znajdują się tu również wywiady, podróże, zdrowy tryb życia oraz rozwój w wielu dziedzinach życia. Drugą nieszablonową postacią, twórczynią magazynu jest Martyna Maliszewska – Mańk, wielokrotnie nagradzana stylistka, projektantka jedynych w swoim rodzaju fascynatorów, historyczka sztuki i mody przez duże M. To dzięki jej talentowi i umiejętnościom goście Toru Wyścigów Konnych Służewiec mogą być w posiadaniu niezapomniane nakrycia głowy.

Więcej niż moda!

Dla wielu osób moda wyścigowa to sposób na wyrażenie siebie. To inwestycja, która z czasem może zyskać na wartości. Stroje od renomowanych projektantów często stają się pożądanymi obiektami kolekcjonerów. Dodatkowo, stanowią wyraz ekstrawaganckiego gustu. Wyścigi konne otwierają również drzwi do elitarnego świata. Dzięki nim można spotkać osoby ze świata biznesu, nawiązać nowe kontakty i zbudować swój własny wizerunek właśnie w oparciu o szeroko rozumianą modę wyścigową. Te wielobarwne, zdobne kapelusze, fascynatory są cennym elementem garderoby, ale są też uważane za Luxury for stylist.

Powód do dumy – Współpraca z Tor Służewiec!

„Nasz magazyn, który łączy ze sobą sztukę, modę wyścigową czy design a już niedługo motoryzację, jest dedykowany nie tylko miłośnikom koni. Naszym szczególnym tematem jest moda wyścigowa, ale także wiele innych zagadnień dookoła tego. Zapewne wielu z was modę wyścigową kojarzy z wyścigami konnymi. To bardzo dobrze. Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale dziś takie wyścigi można obejrzeć na służewieckim Torze, z którym jako jedyny portal jesteśmy związani od 7 lat  – komentuje Katarzyna Krauss, Członek Zarządu Damosfera.

„Wyścigi to nie tylko sportowe emocje zapewniające tu fantastyczną atmosferę, ale też eleganckie stroje, nakrycia głowy, gdzie kobieta może, ma szansę wyrazić siebie jako damę. To tutaj moda i sport idą razem w parze. Damosfera ma tę niesamowitą okazję współpracowania jako jedyny portal na służewieckim Torze propagować modę wyścigową w jednym z piękniejszych, przedwojennych miejsc na mapie Warszawy (…)”– dodaje Martyna Maliszewska – Mańk, współwłaścicielka portalu www.damosfera.pl

Kalendarium wydarzeń Damosfera 2024: https://www.damosfera.pl/kalendarium/

Zapraszamy do obserwowania więcej o marce Damosfera na SM:

Facebook: https://www.facebook.com/damosfera

Instagram: https://www.instagram.com/damosfera?igsh=MXBia2htdmZ2ZjkyYw%3D%3D

Damosfera:

Istnieje na rynku od 10 lat.

Twórczynie:

Katarzyna Krauss – Radca prawny, pasjonatka mody i kapeluszy, mecenas sztuki.

Z wykształcenia radca prawny z sukcesem prowadząca na Mokotowie własną kancelarię prawną, w ramach której wspiera przedsiębiorców i osoby fizyczne w trudnych dla nich sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, spadkowe czy autorskiego. 

Z zamiłowania pasjonatka kapeluszy i fascynatorów. To dzięki temu zrodził się pomysł stworzenia Damosfery, która propaguję modę na te nakrycia głowy, ale również z sukcesami organizuje konkursy na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu.

Martyna Maliszewska – Mańk – Stylistka, historyczka sztuki i mody, modystka, marketing specialist.

Z wykształcenia germanistka, historyczka sztuki i mody. W związku z szerokim zainteresowaniem wzornictwem przemysłowym ukończyła także studia Design Management w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, ostatnio rozwija się w obszarze marketingu, co skutkowało otrzymaniem dyplomu Executive MBA.

Modniarstwem zajmuję się od prawie dziesięciu lat. Projektuję nie tylko ubrania, ale także kreuję pokazy mody i sesje zdjęciowe. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie personalnym w obszarze stylizacji i kreacji wizerunku.

Wielokrotna finalistka konkursów organizowanych przez Damosferę na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Materiały prasowe

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami