W KOLORACH ZIEMI

Zazwyczaj w moich stylizacjach dominują kolory odważne, mocne i „krzyczące”, czyli takie, które widać z daleka. W ostatnich postach miałam na sobie szafiry, fiolety oraz najmodniejszy kolor w tym roku, czyli żółty. Lubię i dobrze się czuję w takich barwach, jednak jak każda kobieta potrzebuje odmiany.

Tym razem w mojej stylówce jest spokojnie i bardzo stonowanie. Mój outfit to ubrania w kolorach ziemi, czyli zielenie, khaki, brązy, i beże. Są to barwy które zajmują wysokie miejsce na liście aktualnych trendów! W stylizacji warstwowej z kilkoma odcieniami ziemi warto zacząć od jaśniejszych kolorów w pierwszej warstwie (bluzka, top), a zakończyć na najciemniejszym odcieniu w tej palecie (buty, płaszcz, torebka).

Kolory ziemi świetnie sprawdzą się w total look’u lub w zestawieniu z klasyczną bielą. Barwy te pięknie prezentują się nie tylko jesienią i zimą, ale również w letnim sezonie. W lecie podkreślą naszą opaleniznę i nadadzą stylizacji niebanalny ponadczasowy charakter. Możemy je wykorzystać w letnich stylizacjach w stylu safari, etno lub militarnym.

OPIS STYLIZACJI:

  1. Beż- krótkie futerko oraz sweter na guziki, jego fason jest i będzie bardzo modny w nadchodzących sezonach.
  2. Brąz- zamszowe kozaki, pasek oraz w czekoladowym odcieniu golf.
  3. Zieleń- duża torba zwana shopperką oraz tiulowa zwiewna spódnica w odcieniu zgniłej zieleni.

Przypomnienie ostatnich stylizacji 🙂

SZAFIROWA KURTKA http://fashionstyle.blog/2021/02/07/szafirowa-kurtka/

ŻÓŁTY- KOLOR ROKU 2021 http://fashionstyle.blog/2021/01/27/zolty-kolor-roku-2021/

Autor tekstu Fashion & Style Emilia Wróbel

Fot. Wojtek