BIAŁE FUTRO W KILKU STYLIZACJACH

W dzisiejszych czasach nie możemy sobie pozwolić na jednorazowe zakupy ubrań. Muszą być one dobrze przemyślane. Najlepiej w tym przypadku dobrze jest zainwestować w klasykę, z którą będziemy mogły później łączyć pozostałe style. Idealnie klasyka łączy się ze sportowym, romantycznym lub rockowym stylem.

Przed zakupami wcześnie należy zrobić porządek w szafie i przesegregować ubrania, dzieląc je na odpowiednie sektory lub pudełka. W I części należy zostawić ubrania, które najczęściej nosimy w danym sezonie, czyli nasze ulubione i tzw. „perełki”. W II części pozostawcie rzeczy, które lubicie i są osadzone w trendach, chcemy przecież być modne. W III ostatniej części zostawcie ubrania, które rzadko nosicie lub od jakiegoś dłuższego czasu ich nie założyłyście. Zastanówcie się, dlaczego nie nosicie ich, co jest powodem, że te ciuchy leżą Wam na dnie szafy? Jeśli odpowiecie sobie na te pytania i jednogłośnie stwierdzicie, że już ich nie założycie, to po prostu możecie je sprzedać i zarobić trochę pieniążków lub rozdać je rodzinie lub innym potrzebującym, tylko ich nie wyrzucajcie!!! Zrobicie trochę wolnego miejsca w garderobie na nowe, jednak już przemyślane zakupy.

STYLIZCAJA

Chciałabym się znów Wam pokazać w moich ulubionym kremowym futerku, którego jestem w posiadaniu już od 3 lat. Jestem w nim zakochana i jeszcze długo się go nie pozbędę. Nie o to chodzi, że nie mam w szafie płaszczy czy kurtek zimowych. Chodzi mi o to, że można jedną rzecz wykorzystać w wielu stylizacjach. W tym przypadku jest mój płaszcz oraz żółta bluzka.

Tym razem pod kremowym futerkiem mam na sobie letnią sukienkę w zwierzęcy wzór, jakim jest żyrafa. Zimową porą nie chcę zmarznąć, dlatego do sukienki dobrałam żółty sweter, który już pojawił się u mnie na blogu we wcześniejszych stylówkach. Kolor żółty i szary, to najmodniejsze kolory tego roku. Na ten temat pisałam http://fashionstyle.blog/2021/01/14/ultimate-grey-i-illuminating-yellow-kolory-roku-2021/ . Dodatki to zamszowe kozaki w kolorze brązu (były w ostatniej stylizacji), czarna mała torebka oraz złote kolczyki w kształcie liścia.

Jeśli chcecie zobaczyć moje propozycje stylizacji, zapraszam do odwiedzenie strony MOJE STYLIZACJE http://fashionstyle.blog/category/stylizacje/

Autor tekstu Fashion& Style Emilia Wróbel

Foto: Wojtek