BEŻOWA KAMIZELKA I SUKIENKA

Kamizelka w trendy modowe weszła bardzo dawno temu, była natomiast bardziej zarezerwowana na sezon zimowy. Od zeszłego roku możemy śmiało powiedzieć, że rozgościła się również w sezonie wiosenno-letnim.

Kamizelkę możemy nosić do swoich outfit-ów przez cały rok. To jest tak zwany „must have” każdego, kto śledzi nowinki modowe, czyli dla pań i dla panów.

PORADY STYLISTKI

W tym roku chodzimy w krótkich, długich, bawełnianych, skórzanych, pikowanych oraz dżinsowych kamizelach. Myślę, że każdy jakąś dla siebie wybierze w wersji eleganckiej lub sportowej.

Kamizelka może być bazą do wielu stylizacji. Jest ona bardzo wszechstronna i uniwersalna, jeśli idzie o jej zastosowanie. Możemy ją zimową porą zakładać na golf lub na koszulę. Super również będzie się prezentowała do spódnicy i spodni. Kamizelkę możemy także dobrać do sukienki, tak jak ja to zrobiłam w swojej stylizacji. Latem natomiast możemy ją założyć bezpośrednio na ciało, dobierając do niej krótkie szorty. W zestawieniu z krótką mini lub długą maksi spódnicą także będzie dobrze się prezentować.

STYLIZACJA

Całość stylizacji utrzymana jest w 2 barwach, jest to beż i zieleń. To kolory ziemi, które są mocno osadzone w tegorocznych trendach. Beżową, bawełnianą kamizelką połączyłam z sukienką w kolorze „brudnej” zieleni. Do sukienki dopasowałam dużą torbę w odcieniu ciepłej zieleni, miało to na celu ociepleniu stylizacji oraz jednocześnie nadaniu jej wyrazistości. Do całości dobrałam beżowy płaszcz oraz długie zamszowe kozaki również w tym samym kolorze.

Moja sukienka w innej stylizacji, link: http://fashionstyle.blog/2020/10/13/sukienka-w-kolorze-ciemnej-zieleni-i-jasne-dodatki/

Autor tekstu Fashion& Style Emilia Wróbel

Fot. Wojtek