LIFE IS ALL ABOUT BALANCE. LINIA BIZUU JUŻ W SPRZEDAŻY!

Kolekcja BIZUU Balance to nowy projekt i jednocześnie kolejna linia w portfolio marki.

Kapsuła jest definicją komfortu, zdrowego stylu życia i przede wszystkim jakości. To ukłon w stronę kobiet, które dbają o swoje ciało, regularnie uprawiając sport oraz posiadają wysoką świadomość na temat ekologii i zrównoważonego rozwoju. Kolekcja BIZUU Balance dedykowana jest również miłośniczkom różnych form aktywności rozwoju duchowego – ze szczególnym uwzględnieniem jogi lub medytacji. Motywem przewodnim kolekcji jest hasło: LIFE IS ALL ABOUT BALANCE. Pierwsze dwa modele z kolekcji – białe kimono AGAMA oraz body SWAN w ponadczasowej czerni weszły do sprzedaży 23 kwietnia. Całość kolekcji będzie dostępna od 28 kwietnia we flagowym butiku przy ulicy Koszykowej 24 w Warszawie oraz w sklepie online na www.bizuu.com.

BIZUU Balance to nazwa nowej linii, wyrażająca dążenie do równowagi na każdej płaszczyźnie życia. Hasło przewodnie kolekcji LIFE IS ALL ABOUT BALANCE to poszukiwanie balansu pomiędzy życiem zawodowym a aktywnościami, które pozwalają odnaleźć odpowiednie dla każdego odprężenie po pracy. Joga, pilates, bieganie, medytacja to jedynie przykłady obszarów, z myślą o których została zaprojektowana kolekcja. Jej największym atutem jest modułowość, która pozwala łączyć elementy kolekcji w dowolne kombinacje i rozbudowywać stylizacje, dopasowując je do różnego rodzaju sylwetki.  

W skład linii wchodzą legginsy z wyższym stanem, modelujące sylwetkę i topy – eksponujące plecy, wykończone delikatnie skrzyżowanymi ramiączkami czy logowaną gumą. Oba modele dostępne są w rożnych krojach i długościach. Zestawy te zaprojektowane zostały w klasycznej czerni, jak i dwóch autorskich printach, nawiązujących do rajskich podróży. Ich skład w ponad 75% stanowi poliester recyklingowany. W kolekcji odnajdziemy również klasyczne czarne body z wycięciem, ciekawie eksponującym plecy. Elementem linii jest także kimono z obszernym rozszerzanym rękawem, wykończonym frędzlami, długi moherowy sweter z certyfikowanej przędzy o grubym splocie oraz ciepły dres, który sprawdzi się idealnie po treningu czy podczas letniego spaceru z przyjaciółmi. Użyte w kolekcji materiały zostały dobrane w trosce o najwyższą jakość. Bawełna organiczna, recyklingowany poliester czy dzianina konopna (zastosowana w zestawie dresowym) stanowią istotną część linii.

Kompozycyjny charakter linii BIZUU Balance pozwala łączyć elementy kolekcji z codziennymi casualowymi stylizacjami. Body sprawdzi się jako ciekawy akcent w zestawie w jeansami czy plisowaną spódnicą. Kimono zaś podkreśli look, stając się modowym zwieńczeniem codziennego outfitu. Wielość możliwości łączenia poszczególnych części tej kolekcji wynosi ją na uniwersalny poziom, gdzie możemy dowolnie bawić się modą, dbając jednocześnie o wygodę. Kapsułowa kolekcja doskonale sprawdzi się nie tylko w wydaniu sportowym, ale również w miejskiej przestrzeni w wersji casual.

Akcesoria kolekcji to: obszerna bawełniana torba z logo BIZUU Balance, opaski sportowe w trzech różnych kolorach, zestaw do stworzenia klimatu balance – palo santo oraz szałwia. Marka wspiera również lokalnych twórców, dlatego wśród akcesoriów znajdziemy wytwarzaną ręcznie przez Paititi Holistic Store ceramiczną podstawkę do palo santo.

Ambasadorką linii BIZUU Balance została Eli Wierkowska, która od wielu lat uczy jogi z uważnością poprzez pracę z ciałem, oddechem, koncentracją oraz szeroko rozumianym well-beingiem. Razem z marką przygotowała specjalny projekt PATH OF BALANCE, który będzie poświęcony różnym aspektom równowagi. Cykl 5 videobooków, które będą dostępne na kanale YouTube @bizuufashion, ukazuje dobre praktyki właściwego oddechu, odprężenia, ćwiczeń pozwalających zregenerować się w zabieganej rzeczywistości.

Sesja wizerunkowa towarzysząca najnowszej linii marki została zrealizowana w Tulum w Meksyku, gdzie w obiektywie Michelle Van Dijk oglądamy modelkę Pilar Tarche. Rajski klimat odległej plaży pozwala z pozytywną energią wyruszyć razem z marką w podróż do Meksyku. Kolekcja została stworzona w zgodzie z zamysłem: LIFE IS ALL ABOUT BALANCE. Jej komplementarność z videobookami ma na celu pokazanie, jak ważne jest holistyczne podejście do dbałości o siebie i swój rozwój, także ten duchowy.

Partnerem kolekcji została Cisowianka Perlage, która w naturalny sposób wpisuje się w klimat kolekcji i jej podstawowe założenia: dążenie do szeroko pojętej równowagi.

KAMPANIA:

ZDJĘCIA: MICHELLE VAN DIJK, MODELKA: PILAR TARCHE, HAIR & MAKEUP: REY TUK, PRODUKCJA: BLUE BANANA PRODUCTION/ KAROLINA MAŁOLEPSZA BIZUU

Materiały prasowe