WEDDING DREAM – ŚLUBNE SZPILKI MARKI BALDOWSKI

Wygodne buty na ślub to niewątpliwie jeden z ważniejszych elementów stylizacji panny młodej.

Buty muszą pozwolić właścicielce cieszyć się każdą chwilą w tym szczególnym dniu, nie zważając na wysokość obcasa czy rodzaj wyprofilowania. Ślubne modele marki Baldowski łączą ponadczasową elegancję z nowoczesnym designem i wykonaniem z materiałów najwyższej jakości, dlatego buty tej marki co roku wybierane są przez liczne grono panien młodych, aby towarzyszyć im w tym ważnym dniu.

Klasyczna biel to ponadczasowy kolor ślubny, który cieszy się nieustającą popularnością. Dlatego decydując się na ten kolor, warto skupić się na modelach, które mają ciekawy, wyjątkowy design. Pierwszą propozycją dla Pań są białe szpilki na 10-centymetrowym obcasie zostały wykonane z lakierowanej skóry imitującej skórę węża. Dla urozmaicenia, zapiętka została symetrycznie laserowo wycięta. Dla kobiet, które wolą modele na niższym obcasie marka proponuje skórzane szpilki typu „kitten” heels na 7-centymetrowym obcasie, również w odcieniu bieli. Model dostępny w dwóch wersjach: pierwsza minimalistyczna bez zdobień, druga z biżuteryjnym akcentem w postaci perły umiejscowionej na spiczastym nosku.

Szpilki białe, Cena 490,00 zł

Szpilki białe, Cena 490,00 zł

Dla kobiet szukających nieoczywistych butów oraz które chcą wyróżnić ślubne stylizacje detalami i kolorem, marka Baldowski proponuje modele wykonane z naturalnej skóry w kolorze złotym. Z pozoru proste, klasyczne metaliczne szpilki na wysokim 10-centymetrowym obcasie z ostrym noskiem zdobi jednak ażurowa, laserowo cięta podeszwa z ciekawym, orientalnym ornamentem. Z kolei model Feathers to eleganckie i wyjątkowe sandały na 9-centymetrowym obcasie, z których słynie marka Baldowski. Skórzane dekoracje w postaci piór zdobią śródstopie oraz kostkę, która jednocześnie jest stabilizowana paskiem.

Sandały beżowe, Cena 600,00 zł

Szpilki złote z ozdobnym spodem, Cena 610,00 zł

Szukając odpowiednich butów na ślub w lecie warto zastanowić się nad doborem eleganckich sandałków. Wygodne sandałki nie tylko będą idealnym dodatkiem do ślubnej stylizacji, ale zapewnią także komfort w czasie upalnych dni. Beżowe sandałki na 9-centymetrowym obcasie stworzone zostały z kilku cienkich paseczków które układają się na śródstopiu w postaci szachownicy, oraz oplatają wokół kostki stabilizując nogę. Model dostępny jest również w kolorze srebrnym oraz złotym. Projektanci marki stworzyli także wygodny prosty model skórzanych złotych sandałów osadzonych na 7-centymetrowym stabilnym obcasie słupku z trzema paskami: dwoma przeplatającymi się wokół kostki i jednym szerszym wokół palców.

Sandały srebrne, Cena 379,00 zł

Sandały beżowe, Cena 530,00 zł

Wszystkie modele butów dostępne są na stronie www.baldowski.pl.

* * *

O marce

Baldowski to marka, która od 1973 roku nieprzerwanie kultywuje tradycję branży obuwniczej, oferując swoim klientom perfekcyjnie wykonane produkty najwyższej klasy. Wprowadzając nowe kolekcje staramy się zaspokoić wciąż rosnące zapotrzebowanie na luksusowe i unikalne buty. Wykonujemy je z materiałów najwyższej jakości, dbając o najmniejszy szczegół. W marcu 2014 roku nawiązaliśmy współpracę z czołowym polskim projektantem Maciejem Zieniem. Nasze kolekcje są wystawiane w najbardziej prestiżowych butikach i domach handlowych na całym świecie, m.in. w Printemps w Paryżu.

Materiały prasowe