SKARLAND FASHION DAY 2021 JUŻ ZA NAMI!

W miniony piątek 10 września 2021 w Skarżysku- Kamiennej odbył się już po raz kolejny Skarland Fashion Day 2021. Organizatorką wydarzenia jest Aneta Załęcka właścicielka salonu fryzjerskiego Ambasada Stylu Anett.

Aneta to kobieta pełna energii, optymizmu, kreatywności i dobrego serca. Energię i kreatywność śmiało możemy połączyć z jej zawodem, jaki jest wykonywany z pasją, to oczywiście jest fryzjerstwo. Optymizm i dobre serce możemy zobaczyć często w wydarzeniach, w których Aneta często bierze udział. Nie tytko są to charytatywne pokazy mody, przy których, robi modelkom fryzury, ale również obcina i przekazuje włosy na peruki.

Informację na temat Anety możemy znaleźć na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/893793688183690/

Podczas wydarzenia Skarland Fashion Day 2021 odbyły się 2 pokazy mody: Marioli Turbiarz oraz Piotra Janickiego.

„Jestem projektantką mody… Fashion Designer… A może po prostu krawcową, konstruktorem odzieży, technikiem odzieżowym tylko z większą wyobraźnią? Projektuję ubrania od 20 lat. W każdej wolnej chwili wymyślam i tworzę- to kocham najbardziej w mojej pracy. Robię pojedyncze ubrania wkładając w nie serce i czas, którego mam niewiele”- tak Mariola Turbiarz mówi o sobie.

Piotr Janicki / Janicki – Streetwear
„Pochodzi z Legnicy i właśnie tutaj stawiał swoje pierwsze kroki w projektowaniu mody. Tworzy ubrania i akcesoria takie jak: torby, plecaki, czapki, biżuteria dla kobiet i mężczyzn. Kolekcje Piotra to, jak sam mówi, niebanalny streetwear dla ludzi, którzy korzystają z życia w 100% i są znudzeni produktami masowymi z sieciówek. Projektant inspiruje się ulicą, muzyką Hip-Hopową, jazdą na desce. Miejski styl życia to to, co kocha” informacja zaczerpnięta ze strony wydarzenia https://www.facebook.com/events/893793688183690/

Gościem specjalnym była Krystyna Mazurówna, polska tancerka, choreografka, pisarka, felietonistka i osobowość medialna pracująca we Francji.

Autor tekstu, zdjęcia i film Fashion& Style Emilia Wróbel