SOCZYSTA ZIELEŃ

Zieleń króluje w modzie już od dawna. Wielki powrót natomiast do trendów miała wiosną, rządziła latem i bardzo modna również będzie jesienią 2021

Z JAKIMI KOLARMI ŁĄCZYĆ ZIELEŃ?

PORADY STYLISTKI

Warto zwrócić uwagę na niesamowitą elastyczność zielonego koloru. Praktycznie z każdym innym będzie on wyglądał dobrze, ma jednak swoich faworytów. Zielony pięknie łączy się przede wszystkim z różowym, a także z fioletowym, czerwonym i żółtym. Jesienią bardzo modne będzie łączenie zieleni z kolorem czarnym i brązowym.  Mówi się o zasadzie color blocking, czyli im jaśniejsza zieleń, tym ciemniejszy powinien być kolor towarzyszący, blokujący i odwrotnie. W odcieniach zieleni do twarzy jest rudzielcom, ten kolor podkreśla ich bladą cerę oraz kolor włosów.

MOJA STYLIZACJA

Zielona sukienka w moim przypadku świetnie się sprawdziła na chrzcinach, ale można w niej się również zaprezentować na weselu, randce czy kolacji z partnerem. Sukienkę możemy wykorzystać na kilku imprezach, bawiąc się różnymi dodatkami. Aby było bardziej modowo zamiast eleganckich szpilek śmiało możemy założyć ciężkie buty, np. trapery oraz za duży żakiet. Moja wersja stylizacji jest bardzo elegancka. Do zielonej sukienki dobrałam szpilki w kolorze fuksji oraz perłową opaskę i torebkę.

Piękną torebkę z pereł kupiłam w Dubaju. Pamiątka, która zawsze będzie mi przypominała jak cudownie spędziłam tam czas.

Autor tekstu Fashion & Style Emilia Wróbel

Fot. Wojtek