PREZENTACJA NOWEJ KOLEKCJI MISSION SWIM! TO MARKA KOSTIUMÓW KĄPIELOWYCH EWY CHODAKOWSKIEJ

Mission Swim to marka kostiumów kąpielowych stworzona przez Ewę Chodakowską, najpopularniejszą w Polsce trenerkę fitness.

Pierwsza kolekcja marki Mission Swim

Pierwsza kolekcja marki została zaprojektowana, by podkreślić indywidualny styl oraz atuty kobiecej sylwetki. Marka Mission Swim powstała dla kobiet śledzących trendy, podróżujących, aktywnych, zainteresowanych zdrowym trybem życia, mających swój wyjątkowy styl i szukających równowagi pomiędzy jakością a ceną. Kostiumy zaprojektowano tak, by odnaleźć się i świetnie poczuć na każdej plaży świata – od luksusowej w Cannes, poprzez klubowe klimaty na Ibizie, po lazurowe wybrzeże Karaibów i wydmy w Kołobrzegu.

Marka Mission Swim jest na rynku od kilku lat a dokładnie od 2018 roku.

„Skąd pomysł na MISSION SWIM? Od lat wiele czasu spędzam zawodowo i prywatnie w bikini. Przez ten czas dostawałam wiele propozycji współpracy od rozmaitych marek. Ale nie chciałam wiązać się z jedną z nich, być tylko częścią kampanii reklamowej. Pragnęłam współtworzyć coś, w co głęboko wierzę, coś, co ma swoją misję, do której uda się przekonać kobiety, które spotykam na co dzień – fantastyczne, mądre, zaangażowane i ambitne” – mówi Ewa Chodakowska, właścicielka marki MISSION SWIM.
Źródło: https://missionswim.com/pl/o-nas

MISSION SWIM to luksusowe materiały w oryginalnym designie. Marka przeznaczona jest dla tych, które nie boją się akcentować swojej siły i kobiecości. Oferuje kostiumy, które mają stać się elementem tej sfery naszego życia, w której dominują komfort, pewność siebie i relaks. Modele MISSION SWIM mają sprawiać, że dobrze się czujesz i chcesz czerpać radość z doświadczania każdego dnia w swoim życiu.

Zespół projektantek MISSION SWIM ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu modnych i luksusowych kostiumów kąpielowych. Designerki mieszkają na co dzień w Los Angeles, Paryżu, Londynie i Mediolanie, dzięki czemu połączone w „Design Team” tworzą kostiumy o unikalnym połączeniu kultur i estetyk. Kostiumy są produkowane wyłącznie na terenie Unii Europejskiej – we Włoszech, Portugalii i Polsce- źródło: https://missionswim.com/pl/o-nas

Więcej informacji na temat marki i sklepu Ewy Chodakowskiej znajdziecie pod linkiem: https://bebio.pl/

Prezentacja nowej kolekcji Mission Swim, kostiumów Ewy Chodakowskiej

7 grudnia 2022 , fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA/BEZPŁATNE MATERIAŁY PRASOWE

Materiały prasowe