MISS OSTROWCA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2022 ZOSTAŁA PATRYCJA MOSSAKOWSKA!!!

Patrycja Mossakowska uczennica klasy maturalnej Liceum Ogólnokształcące nr III w Ostrowcu Świętokrzyskim została Miss Ostrowca Św. 2022.

Wybory odbyły się pod patronatem Prezydenta Ostrowca Jarosława Górczyńskiego oraz  Starosty Ostrowieckiego Marzeny Dębniak w Ostrowieckim Browarze Kultury w niedzielę 11 grudnia.

WYNIKI :

Miss Ostrowca Św. 2022 – Patrycja Mossakowska

I Wicemiss Ostrowca Św. 2022 – Julia Niwicka

II Wicemiss Ostrowca Św. 2022 – Ewa Kotarba

III Wicemiss Ostrowca Św. 2022 Patrycja Burtan

Miss Foto – Julia Niwicka

Miss Foto – Angela Bajson

Miss Publiczności – Ewa Kotarba

Główną nagrodą jest wyjazd do Brukseli ufundowany przez Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Jarubasa.

Nagrody: Voucher od salonu urody Olgi Przybytniewskiej wartości 1000zł , Voucher od Salonu Mody Ślubnej Annabell o wartości 500zł

Dwie profesjonalne sesje zdjęciowe o wartości 555zł i 600zł, Vouchery od Depil Concept oraz kosmetyki od firmy WellU – LARENS Colour,  zaproszenia do Machete Coctail Bar.

O fryzury finalistek  zadbało Studio Fryzur  Pani Angelina Stępień a makijaż wykonały makijażystki z salonu LARENS COLOUR.

Całość imprezy już po raz drugi poprowadził znany i lubiany prezenter Radia Ostrowiec Jacek Bieda.

Na początku wyborów zobaczyliśmy zmysłowy taniec w stylu high heels wykonany przez szkołę tańca Dance Academy prowadzonej przez Julię Kuterę, laureatkę wielu turniejów ogólnopolskich i tancerki najwyższej klasy tanecznej „S”.

9 finalistek

  1. Martyna Markowska
  2. Patrycja Burtan
  3. Martyna Mendyk
  4. Anita Jasińska
  5. Sylwia Steć
  6. Julia Niwicka
  7. Patrycja Mossakowska
  8. Sandra Najdo
  9. Angela Bajson
  10. Ewa Kotarba

Finalistki zobaczyliśmy w 2 wyjściach, w przepięknych kreacjach z butiku  RABANESKA 

Było też Off-owo za sprawą kolekcji ,,A little party” w których finalistki do tytułu Miss Ostrowca wystąpiły w 3 wyjściu. Natasza Sikora to młoda projektantka, która w sierpniu na Radom Fashion Show 2022 otrzymała nagrodę publiczności.

Materiały prasowe

Źródło: http://swietokrzyskie24.eu/miss-ostrowca-swietokrzyskiego-2022-patrycja-mossakowska/?fbclid=IwAR3f65sr6WQlzv5hfEECeUwvBDEjoKzk9INNd4i2ugXwSvb2yPlE4IU54qc