PRZED NAMI KOLEJNA EDYCJA WYBORÓW MISS SKARŻYSKA- KAMIENNEJ

Finał odbędzie się już 4 stycznia w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku. W konkursie wystąpi 10 dziewczyn w wieku od 15 do 27 lat.

Warunkiem udziału w konkursie było aby kandydatka mieszkała w odległości nie większej niż 60 kilometrów od Skarżyska – Kamiennej. Organizator Zbigniew Lisowski (Euro Media) mówi, że w finale będą ciekawe stylizacje, atrakcyjne nagrody i świetna atmosfera. Przewidujemy występy młodych, utalentowanych wokalistów z powiatu skarżyskiego oraz występy Dance Academy w choreografiach w stylu high heels pod okiem instruktora Julii Kutery, laureatki wielu turniejów ogólnopolskich i tancerki najwyższej klasy tanecznej „S”.

Finalistki zobaczymy w stylizacjach:

Rabaneska – butiku z odzieżą obuwiem i akcesoriami dla kobiet.

The One – butiku z odzieżą damską

Będzie też Off-owo za sprawą kolekcji Nataszy Sikory ,,A little party”. Natasza Sikora to młoda projektantka, która w sierpniu na Radom Fashion Show 2022 otrzymała nagrodę publiczności.

Główną nagrodą dla Miss Skarżyska-Kam 2022 będzie wycieczka do Brukseli, ufundowana przez Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Jarubasa.

Patronat nad wydarzeniem Prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig oraz Starosta Artur Berus. Przewidujemy też nagrody dla publiczności. Galę poprowadzi Jacek Bieda – Radio Ostrowiec.

Kaja Gajewska, Miss Skarżyska – Kamiennej 2021 podkreśla, że dzięki udziałowi w konkursie mogła uczestniczyć w finale Miss Województwa Świętokrzyskiego 2022, a także w kilku wydarzeniach modowych, między innymi Radom Fashion Show oraz w OFF Fashion – międzynarodowym konkursie dla entuzjastów i projektantów mody. Uczestniczyłam też w kilku eventach fotograficznych na których byłam modelką. Ten rok uznaję za bardzo udany. Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach.

Zaproszenia na Galę Finałową Miss Skarżyska-Kam 2022 – info u organizatora tel. 692 250 180

Finalistki Miss Skarżyska-Kam 2022:

1.     Angelika Sowińska – Kielce

2.     Patrycja Bartosik – Nadziejów

3.     Julia Miernik – Odrowąż

4.     Martyna Synowiec- Skarżysko

5.     Natalia Wiatr- Skarżysko         

6.     Julia Kołomańska- Skarżysko

7.     Maja Sokołowska- Orłów

8.     Agata Zając – Gadka

9.     Dominika Misztal -Skarżysko

10. Sylwia Stokowicz -Chlewiska

Kandydatki na Miss Skarżyska – Kamiennej

Film z udziałem finalistek, możecie zobaczyć pod linkiem: https://fb.watch/hxffzWxWgg/

Materiały prasowe