MISS SKARŻYSKA- KAMIENNEJ ZOSTAŁA AGATA ZAJĄC!!!

W środę, 4 stycznia w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się finał wyborów Miss Skarżyska Kamiennej 2022.

Dziesięć kandydatek zaprezentowało się na wybiegu. Konkurs wygrała Agata Zając!

„Warunkiem udziału w konkursie było, aby kandydatka mieszkała w odległości nie większej niż 60 kilometrów od Skarżyska – Kamiennej. W finale są ciekawe stylizacje, atrakcyjne nagrody i świetna atmosfera” – mówi organizator, Zbigniew Lisowski, właściciel firmy Euro Media.

Kandydatki do wyboru miss zaprezentowały się strojach z butiku „Rabaneska”. Panie pokazały się w strojach imprezowych i casualowych. Były cekinowe spódnice i zachowawcze marynarki.

Pikanterii wydarzeniu dodał zmysłowy, taniec grupy Dance Academy z Ostrowca Świętokrzyskiego, który kilka razy zaprezentował się publiczności. Podczas konkursu piękności wystąpił również młody raper ze Skarżyska. Dwunastoletni Karol Stępień zachwycił publiczność swoimi autorskimi utworami.

W drugim pokazie dziewczyny prezentowały ubrania butiku „The One”. Tym razem stylizacje charakteryzowały się elegancją i blichtrem. Kandydatki na miss przedstawiły się publiczności, opowiadając krótkie bio na swój temat.

W kolejnym trzecim wyjściu kandydatki przeszły po scenie w strojach ze marki „Niu Me by Natasza Sikora” z Radomia. Pierwszy raz swoją kolekcję Natasza zaprezentowała podczas konkursu dla młodych projektantów Radom Fashion Show 2022. Nataszy kolekcja była najlepsza w głosowaniu internetowym. W kolekcji pojawiły się barwne kolory, luz i błysk rodem z lat siedemdziesiątych. 

Najwięcej emocji i stresu dziewczyny mają podczas prezentacji kostiumów kąpielowych. Kandydatki na miss prezentowały się naprawdę dobrze.

Ostatni, finałowy pokaz w sukniach wieczorowych. Panie prezentowały się pięknie, to ten pokaz miał zadecydować o tym, która otrzyma tytuł najpiękniejszej.

Podczas tego konkursu nie tylko miałam patronat medialny nad wydarzeniem ale również zasiadałam w jury. Wybór był jednogłośny i zdecydowany. JURY i głosowanie 🙂

WYNIKI KONKURSU PIĘKNOŚCI MISS SKARŻYSKA- KAMIENNEJ 2022

  • Miss Foto została Angelika Sowińska
  • Miss Foto została Maja Sokołowska
  • III Wicemiss została Angelika Sowińska
  • II Wicemiss została Martyna Synowiec
  • I Wicemiss została Dominika Misztal
  • Miss Publiczności okrzyknięto Martynę Synowiec
  • Miss Skarżyska 2022 to Agata Zając!

Autor tekstu, filmu i zdjęć Fashion& Style Emilia Wróbel