CEKINY I BŁYSK HITEM NIE TYLKO KARNAWAŁU

Czas karnawału to błysk i cekiny. Poza karnawałem rzadko sięgamy w swoich stylizacjach po cekiny, a szkoda, bo jest to duże urozmaicenie jeśli chodzi o kompletowanie swoich stylizacji.

Jeśli wciąż zadajesz sobie pytanie czy cekiny są modne możesz odetchnąć z ulgą. Otóż tak, cekiny są modne. To jedna z najmodniejszych tkanin w tym roku, dzięki czemu śmiało możemy wyposażyć swoją szafę w ubrania w tkaniny cekinowe bez obaw, że założymy je tylko w jednym sezonie. 

PORADY STYLISTKI

Cekiny mogą być świetnym dodatkiem, jeśli chodzi o wieczorne wyjścia, wesela czy randki przez cały rok. Jeśli ktoś natomiast nie lubi bardzo błyszczeć może zainwestować w dodatki typu szal, buty, torebka lub duże kolczyki.

Musimy pamiętać, że cekiny i błysk dodają objętości, więc świetnie jest nimi korygować proporcje sylwetki. Posiadaczki wąskich bioder śmiało mogą nosić cekiny na spódnicach i na spodniach i odwrotnie, jeśli masz wąskie ramiona, to bluzki i koszule mogą błyszczeć.

@1978emilia

Cekiny i błyszczące materiały to hit tegorocznego karnawału. Cztery propozycje stylizacji. #stylist #moda #emiliawrobel #dziennikarkamodowa #stylistka #moda40 #blogerkamodowa #mystyle #modapo40 www.fashionstyle.blog

♬ Light It Up – Remix – Major Lazer

Autor tekstu, zdjęć i filmów Fashion & Style Emilia Wróbel