FINALISTKA MISS POLONIA W DRODZE DO WIETNAMU!

SYLWIA BOBER BĘDZIE REPREZENTOWAĆ POLSKĘ W MISS CHARM 2023!

Sylwia Bober, finalistka Miss Polonia 2022 i Miss Social Media została reprezentantką Polski w międzynarodowym konkursie Miss Charm 2023! Finał wyborów, w którym weźmie udział 40 kandydatek z całego świata, zaplanowany jest na 16 lutego w Wietnamie.


KIM JEST REPREZENTANTKA POLSKI W KONKURSIE MISS CHARM 2023?

Sylwia Bober ma 26 lat i pochodzi z Biłgoraja. Posiada tytuł magistra Finansów i Rachunkowości. Jej pasją jest taniec towarzyski, który trenowała przez 11 lat i osiągnęła klasę taneczną B w stylu standardowym oraz latynoamerykańskim. Uwielbia także podróże i naukę języków obcych.

Aktualnie pracuje jako modelka i influencerka. Jej konto na Instagramie obserwuje 170 tysięcy osób. Jest także wolontariuszką w Biłgorajskim Azylu dla zwierząt oraz bierze czynny udział w wielu akcjach charytatywnych skierowanych dla potrzebujących zwierząt. 

Swoją przygodę z konkursami piękności rozpoczęła w 2022 od startu w finale Miss Polonia. Znalazła się wówczas w finałowej piątce wyborów oraz zdobyła tytuł Miss Polonia Social Media, co dało jej przepustkę do występu na międzynarodowej arenie jako reprezentantka Polski!

PIĘKNE SUKNIE ZAPROJEKTOWANE DLA MISS CHARM – MAMY ZDJĘCIA KREACJI!

Zgrupowanie konkursu Miss Charm potrwa dwa tygodnie. Nasza reprezentantka w trakcie przygotowań do gali weźmie także udział w wielu rozmaitych wydarzeniach, konferencjach prasowych, preeliminacjach i pokazach. Przygotowania do wyjazdu Sylwii Bober do Wietnamu trwają od kilku tygodni.

W trzech walizkach naszej Miss znajdzie się kilkanaście sukni wieczorowych i koktajlowych, w tym również kreacja finałowa, zaprojektowana specjalnie na wybory Miss Charm przez Atelier Madonna. Projektantką oryginalnego stroju narodowego naszej Miss jest Diana Walkiewicz. Jest to efektowna i widowiskowa czerwona suknia z dodatkami z kwiatów.

Sylwia jest już w drodze do Wietnamu. Na lotnisku Okęcie w Warszawie prezentowała się zjawiskowo! Trzymamy mocno kciuki za sukces i życzymy jej korony Miss Charm!

Materiały prasowe