ALERT TREND – LIMONKOWE SPODNIE

Kolor limonkowy to jeden z najmodniejszych trendów na sezon wiosna/lato 2023.

Pewnie się zastanawiasz „ale jaka jest różnica między limonkowym a kanarkowym? Limonkowy to delikatny żółto-zielony – jest nieco bardziej stonowany niż kanarkowy, który jest jaśniejszy, bardziej intensywny żółto-zielony. Oba są świetne na wiosnę, ale jeśli chcesz czegoś, co krzyczy „wiosna”, to limonkowy może być dla ciebie lepszy.

PORADY STYLISTKI

Spodnie można nosić na wiele sposób, miedzy innymi można je połączyć z białą, niebieską i zieloną koszulą. Kolor ten świetnię łączy się z czarnym, czerwonym, pomarańczowym i brązowym. Topy, swetry, kamizelki, krótkie żakiety również dobrze będę się prezentowały.

STYLIZACJA

Połączyłam cztery różne stylizacje, używając tylko jednej pary limonkowych spodni, można je połączyć z zieloną koszulą i białymi obcasami. Inna wersja to wciąż elegancki look, ale koszula jest już niebieska. Ostanie dwie stylizacje są praktycznie takie same, różnią się jedynie dołożoną kamizelką. Czasami wystarczy dodać jeden element garderoby i cała stylizacja od razu się zmienia. Z jedną parą spodnie można stworzyć wiele stylizacji!

Autor tekstu i zdjęć Fashion& Style Emilia Wróbel