GWIAZDORSKIE WALENTYNKI, KOCHAJMY SIĘ

Gwiazdy ze świata telewizji i sceny wzięły udział w walentynkowej akcji, aby pomóc chorej, 2,5- letniej Hani i jej rodzicom w zbiórce pieniędzy na rehabilitację.

Jednym z ulubionych świąt polskich celebrytów są oczywiście Walentynki, podczas których mogą zaprezentować światu swoją „drugą połówkę”. W Podkowie Leśnej odbyła się akcja charytatywna pod hasłem „Gwiazdorskie Walentynki. Kochajmy się”. Główną atrakcją imprezy był „parzysty” pokaz mody, w którym wzięły udział gwiazdy i ich partnerzy.

GWIAZDY ZE SWOIMI ŻYCIOWYMI PARTNERAMI

Na wybiegu modowym zaprezentowali się: Maja Hyży i Konrad Kozak, Aleksandra Kostka i Piotr Dzięcielewski, Mandaryna Marta Wiśniewska i Adrian Ślażewicz, Karolina Motylewska i Laura, Monika Richardson i Konrad Wojterkowski, Małgorzata i Karol Strasburger oraz Agnieszka Wasilewska i Piotr Mróz

Gwiazdy pokazały się na wybiegu w znanych markach, mi.in. marka Wittchen, F.P.Leather, Tesorosi- Suknie Ślubne Wrocław, Atelier i E- Boutique, Garnitury Grupa Aljeka, Ryłko oraz La..Mu.

Imprezę poprowadziła Eliza Gwiazda wraz z Jakubem Sporkiem

Podczas wydarzenia obyło się wiele konkursów i aukcje charytatywne na rzecz chorej Hani.

Podczas wydarzenia można było wylicytować grę planszową, lekcję makijażu i makijaż okolicznościowy, kolację z Karolem i Małgorzatą Stasburger, piżamy, koszulki i wiele innych.

Wraz z mężem udało się wylicytować kolację a tym samym pomóc Hani <3

Zdjęcia. 12 lutego 2023 , fot. Piotr Podlewski/AKPA/BEZPŁATNE MATERIAŁY PRASOWE, https://akpa.pl/imprezy.php?id=67333&type=48413&width=1519

Film: GWIAZDORSKIE WALENTYNKI KOCHAJMY SIĘ pokazy mody i aukcja charytatywna dla chorej Hani

Autor tekstu i filmu: Fashion& Style Emilia Wróbel