FINAŁ MISS CHATM 2023 W WIETNAMIE! JAK PORADZIŁA SOBIE REPREZENTANTKA POLSKI SYLWIA BOBER?

W czwartek 16 lutego odbył się finał międzynarodowego konkursu Miss Charm 2023. W Wietnamie rozpoczął się o godzinie 20:00, a dla Polski była to 14:00. Czy Sylwia Bober, finalistka Top 5 Miss Polonia 2022 została wyróżniona?

Transmisja była możliwa do obejrzenia na żywo na oficjalnych profilach konkursu w social mediach. Na początku wszystkie 40 kandydatek zaprezentowało się na scenie przedstawiając swoje kraje. Miały na sobie błyszczące sukienki w kolorze czerwonym i srebrnym. Po prezentacji nastąpiło ogłoszenie Top 20, a wśród znalazła się Polka! Sylwia Bober została wyróżniona i zakwalifikowała się do najlepszej 20-tki Miss Charm 2023. Gratulacje! 

Następnie kandydatki zaprezentowały się w bikini. Na scenie Sylwia wystąpiła także w zjawiskowej sukni wieczorowej od Atelier Madonna. Zaprezentowała się także w sukni narodowej projektu polskiej projektantki Diany Walkiewicz. Niestety nie została wytypowana do Top 10, lecz jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się osiągniętym wyróżnieniem.

Do Top 3 zostały wybrane Indonezja, Filipiny oraz Brazylia. Miss Charm 2023 została reprezentantka Brazylii, Luma Russo. Serdecznie gratulujemy!

To już koniec przygody Sylwii z tegorocznym konkursem Miss Charm. Podczas dwutygodniowego zgrupowania w Wietnamie prezentowała się rewelacyjnie! Życzymy bezpiecznego powrotu do Polski i jeszcze raz gratulujemy osiągniętych sukcesów. Przypomnijmy, że Sylwia została wyróżniona jako Top 5 Best in Swimsuit oraz Top 20 Miss Charm 2023! 

 fot. materiały Miss Charm

Materiały prasowe