NAJMODNIEJSZY TRENCZ NA WIOSNĘ 2023

Do astronomicznej wiosny już niedaleko, i z tej okazji wiele z nas już szuka modnych płaszczy na nowy sezon wiosna 2023.

Pożegnamy się nareszcie z ciężkimi kurtkami i płaszczami. Jeśli chcemy dokonywać modowych wyborów na wiosnę, warto znać kilka najważniejszych trendów.

Klasyczny beżowy trencz to jeden z obowiązkowych elementów garderoby każdej kobiety, to taki must have naszej garberoby. Ten ponadczasowy płaszcz jest jednocześnie szykowny, funkcjonalny i wszechstronny. Choć kojarzy się przede wszystkim z swobodną elegancją, którą uwielbiają Francuzki, można go nosić na wiele sposobów, za każdym razem zmieniając swój i jego charakter.

ZE ŚWIATOWEGO WYBIEGU MODY

Elie Saab poubierał modelki w koronkowe peleryny do ziemi, Miuccia Prada w kolekcji dla Miu Miu postawiła na skórę w beżu z koniakowymi podtonami, u Loewe królowało taliowanie i długości do połowy uda, a Stella McCartney i Simon Porte Jacquemus do minimalistycznych fasonów podyszywali duże, workowate kieszenie w stylu cargo. Nie zabrakło też nowych interpretacji klasycznego trencza. Spięte w pasie płaszcze gościły na wybiegach Born in Exile, A.W.A.K.E Mode, Rokh, Dior i Louis Vuitton. 

MODNA ULICA

Zabójcze buty i klasyczny trencz są niezbędne w tym sezonie, ale nie wystarczą, by wyglądać jak ze snu. Potrzebujesz czegoś, co łączy w sobie to, co najlepsze ze wszystkich światów: styl sportowy i elegancki. Po pierwsze: beż! Ten delikatny kolor jest idealny dla tych, którzy chcą zachować prostotę, ale nadal wyglądać jak szefowa. Jest również świetny dla tych, którzy nie chcą, aby ich stroje krzyczały: „Mam to na sobie”

Zdjęcia pochodzą ze strony ZARY

Autor tekstu Fashion& Style Emilia Wróbel