VIVA MAGENTA W DODATKACH

Zdaniem ekspertów Instytutu Pantone, Viva Magenta to kolor 2023 roku, który budzi emocje i dodaje odwagi. Viva Magenta zachęca nas do eksperymentowania i wyrażania siebie bez ograniczeń.

Viva Magenta świetnie prezentuje się w całościowym looku, albo z kolorami podstawowymi i pastelowymi. Idealnie współgra z bielą, szarością czy czernią, doskonale komponuje się także z niebieskim. Odważniejsze połączenie magenty w postaci czerwieni, brązu, złota lub pomarańczy, to hot połączenia.


Jesienią 2023 kolor Viva Magenta będzie bardzo dobrze wyglądał na długich wełnianych płaszczach. Tworząc outfity z różnych odcieni tego samego koloru. Skompletujemy nie tylko ciekawy, ale także modny look. 

VIVA MAGENTA W DODATKACH

Dla osób, które nie są zbyt odważne aby nosić kolor różówy w total looku mam propozycję, aby zainwestowały w dodatki. Magenta to odważny kolor, który natychmiast doda charakteru każdemu strojowi. To świetny wybór w dodatkach, np. dla torby, butów, biżuterii czy paska do spodni.

W niedzielę spotkaliśmy się z Karolem i Małgorzatą Strasburger na obiedzie, który wylicytowałam razem z mężem na charytatywnej gali GWIAZDORSKIE WALENTYNKI. Aby przeczytać więcej na ten temat, kliknij w link: http://fashionstyle.blog/2023/02/15/gwiazdorskie-walentynki-kochajmy-sie/

http://fashionstyle.blog/2023/02/15/gwiazdorskie-walentynki-kochajmy-sie/

Pieniądze z całego wydarzenia zostały przeznaczone na leczenie małej dziewczynki Hani. Voucher zafundowała firma SUPER PREZENTY a obiad zjedliśmy w Restauracji Different w Warszawie. Nasze spotkanie będę długo pamiętała, ponieważ zjedliśmy razem z mężem obiad z wyjątkowymi ludźmi dla wyjątkowej dziewczynki, w wyjątkowym miejscu. Restauracja totalnie ciemna, kelner, który nas obsługiwał był niewidomy, nie wiedzieliśmy co jedliśmy, więc zgadywaliśmy przez dotyk i smak, co mamy na talerzu. Nasze menu poznaliśmy dopiero po wyjściu z sali restauracyjnej. Emocji było dużo i doświadczenie niesamowite. Natomiast towarzystwo Małgosi i Karola spowodowało, że super spędziliśmy czas rozmawiając na wiele ciekawych tematów.

MOJA STYLIZACJA

Torebka w kolorze VIVA MAGENTA tworzy uzupełnienie całości stylizacji. Na spotkanie włożyłam szerokie popielate spodnie, do nich dobrałam koszulę w kwiaty, krótki żakiet oraz kremowy kożuszek. Buty jasne na grubej koturnie, dzięki temu dodałam sobie kilka centymetrów wzrostu. Mocnym dodatkiem do całości stylizacji była torebka w najmodniejszym kolorze tego roku VIVA MAGENTA.

Na temat najmodniejszego koloru pisałam TUTAJ: http://fashionstyle.blog/2022/12/02/instytut-pantone-wybral-kolor-roku-2023-to-viva-magenta/

Autor tekstu Fashion& Style i zdjęć Emilia Wróbel