VANS SKATEBOARDING I HELENA LONG ŁĄCZĄ SIŁY W NOWEJ, ILUSTRACYJNEJ KOLEKCJI

Styl, charakter vibe Heleny w najnowszej kolekcji H2T z klasykami Vans Skate

Costa Mesa, CALIF. (26 kwietnia) – Vans Skateboarding z dumą ogłasza zupełnie nową kolekcję z londyńską skaterką i team rider marki VANS – Heleną Long, przekładając twórczość artystyczną i odważny styl jej teamu na nową kolekcję kapsułową, w której pojawi się Vans Skate Sport.

Helena, urodzona i wychowana w południowo-wschodnim Londynie, jest ostoją brytyjskiej sceny skate’owej. Gdy nie jeździ po Stockwell Skatepark, można ją spotkać w różnych zakątkach świata, gdzie albo kręci filmy do różnych projektów wideo albo szaleje na scenie na koncertach zespołu Upset Stomach, w którym gra na perkusji.

W dużej mierze to właśnie jej zespół zainspirował stworzenie najnowszej kolekcji marki Vans. Logo zespołu można znaleźć zarówno na obuwiu, jak i na odzieży, tuż obok przyciągających wzrok ilustracji narysowanych przez koleżankę Heleny z zespołu, Laurę Fitton. Ilustracje, inspirowane południowo-wschodnim Londynem, nadrukowane są m.in na spodniach Range Baggy Tapered Pant. Z kolei bluza Twill w kolorze Antique White zawiera wyhaftowany na plecach tytuł piosenki 'Lonely For You’, który został sparowany z podwyższonym Pique Long Sleeve Polo w tym samym kolorze.

Gwiazda programu – Vans Skate Sport – została zaprezentowana w całkowicie czarnej kolorystyce z niestandardową grafiką wydrukowaną na zewnętrznej podeszwie, socklinerze i shoeboxie, skórzanym języku i z nazwiskiem Heleny na pięcie.

Materiały prasowe