ZA KULISAMI OFICJALNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ FINALISTEK MISS POLONIA 2023

Kilka dni temu odbyła się sesja wizerunkowa 20 finalistek Miss Polonia 2023. Efekty pracy będziemy mogli podziwiać już niedługo. Tymczasem prezentujemy to, co działo się za kulisami najpiękniejszego planu zdjęciowego w Polsce!  

Sesja odbyła się w warszawskim studio fotograficznym. W zamyśle pierwszych, portretowych zdjęć, kandydatki na Miss Polonia 2023 miały wyglądać bardzo naturalnie i delikatnie. Z tego względu ich uroda została jedynie podkreślona poprzez lekki make-up.

Makijażem zajął się niezawodny Harry Jefferson z Kontigo. Zrobił finalistkom „no makeup” makeup, dzięki któremu ich skóra wyglądała na świeżą i rozświetloną. Natomiast o włosy zadbał Dominik Garczyński. Dziewczyny stanęły przed obiektywem fotografki Magdaleny Michalak, która już kilkukrotnie realizowała sesje dla Miss Polonia.

Po zdjęciach portretowych nadszedł czas na te w klimacie fashion… Nie będziemy jednak zdradzać szczegółów, ponieważ efektami podzielimy się już wkrótce. Możemy jedynie zapowiedzieć, że o stylizacje zadbał Kacper Kozłowski. Modowe looki dopełniły buty od marki Saway. 

Która z kandydatek zostanie nową królową i otrzyma tytuł Miss Polonia 2023? Tego dowiemy się już za półtora miesiąca podczas wielkiej gali finałowej! Już niebawem zobaczycie oficjalne zdjęcia wszystkich 20 finalistek. Czy macie już swoje faworytki? 

fot. Mateusz Jagielski

Materiały prasowe