HOUSE OF VANS NA SKATE AND SUTF FILM FESTIVAL MILANO

Trzydniowe święto najlepszych filmów o surfingu i skateboardingu oraz kultury z całego świata.

Stabio, Szwajcaria (17 maja)Vans z dumą ogłasza House of Vans na Skate and Surf Film Festival Milano – pierwsze doświadczenie House of Vans od czasu zamknięcia kultowego londyńskiego miejsca w 2022 roku. Odbywające się w dniach 26, 27 i 28 maja w Ex Macello w Mediolanie, to coroczne wydarzenie jest największym we Włoszech świętem współczesnego skate’u, surfingu, sztuki i kultury. Odbywający się już po raz siódmy festiwal rzuca światło na jedne z najlepszych filmów surfingowych i skate’owych z całego świata.

Przez trzy dni House of Vans na Skate and Surf Film Festival Milano będzie gospodarzem wypełnionego po brzegi programu sportów akcji, muzyki i kultury, współpracując z team riderami Vans z surfingu i skate’u, filmowcami, twórcami, shaperami i muzykami.

W jury dla 38 filmów ubiegających się o 3 główne nagrody (Grand Jury Prize, Best Surf Film, Best Skate Film) zasiadają sportowcy Vans: Lee-Ann Curren (surfing), Sam Partaix (skate) i Guillem Cruells (reżyser). 75 filmów zostało zgłoszonych z 18 różnych krajów przez jednych z najbardziej utalentowanych filmowców i sportowców na świecie.

Oprócz członków jury Lee-Ann Curren i Sama Partaixa, inni sportowcy Vans obecni na festiwalu to skaterzy Helena Long, Martino Cattaneo, Tania Cruz, Schianta Lepori i surferzy, Ainara Aymat i Sophie Bell oraz założyciel kolektywu Surf Ghana Sandy Alibo.

Bilety na House of Vans na Skate and Surf Film Festival Milano są już dostępne na stronie https://www.ticketsms.it/location/ExMacello. Więcej aktualnych informacji na temat harmonogramu wydarzenia można znaleźć na stronie www.ssff.it.

Informacje o Vans

Vans®, marka VF Corporation (NYSE: VFC), oferuje oryginalne obuwie, odzież i akcesoria stworzone z myślą o sportach akcji. Oryginalne kolekcje Vans® są dostępne w ponad 97 krajach za pośrednictwem sieci spółek zależnych, dystrybutorów oraz międzynarodowych oddziałów. Vans® ma ponad 2 tys. punktów sprzedaży detalicznej na całym świecie, obejmujących własne sklepy oraz punkty działające na podstawie franczyzy i współpracy partnerskiej. Vans® wspiera twórczą ekspresję w kulturze młodzieżowej poprzez sport, sztukę, muzykę i kulturę miejską. Marka zapewnia innowacyjne platformy takie jak Vans Checkerboard Day, Vans Park Series, Vans Triple Crown of Surfing®, Vans Custom Culture oraz międzynarodowe centrum kultury i muzyki Vans: House of Vans.

Vans, “Off the Wall” Since ’66

vans.eu

youtube.com/vans

facebook.com/vans

Instagram.com/vans_europe

Follow Vans on Spotify Here!

# # #

Materiały prasowe