VANS PREZENTUJE KOLEKCJĘ ULICY SEZAMKOWEJ STWORZONĄ DLA CAŁEJ OKOLICY

Kolekcja jest celebracją miejsca, z którego pochodzi każdy Potwór, Ptak, Zrzęda czy człowiek. Premiera na całym świecie 9 czerwca 2023 r.

Costa Mesa, KALIFORNIA (7 czerwca 2023 r.) – Vans, oryginalna marka sportów akcji i globalna ikona kreatywnych poszukiwań, z dumą współpracuje z jednym z najbardziej wpływowych programów telewizyjnych wszech czasów: Ulicą Sezamkową. Podkreślając wspólną koncentrację obu marek na kreatywnym odkrywaniu i podnoszeniu na duchu przesłania „We All Belong”, kolekcja Vans x Sesame Street honoruje kultową ulicę, na której dzieci stają się mądrzejsze, silniejsze i milsze. Kolekcja Vans x Sesame Street została stworzona z myślą o całej rodzinie i obejmuje klasyczne buty Vans dla dorosłych i dzieci, style skate Vans x Sesame Street by Lizzie Armanto oraz nadruki Vans Customs. 

Kolekcja, w której występują znane postacie z Ulicy Sezamkowej z akcentem Off the Wall, oddaje ducha akceptacji i przypomina o radości, jaką możemy wnieść do świata. Przypominająca wspomnienia z dzieciństwa i wywołująca nostalgię u dorosłych, kolekcja Vans x Sesame Street jest stworzona dla fanów przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Asortyment dla dorosłych obejmuje model Vans Authentic w kolorze Sesame Street Yellow z klasycznym wzorem tablicy z nazwą ulicy na krawędzi bocznej. Na kolorowych panelach znajdują się nasi ulubieni przyjaciele z sąsiedztwa, Wielki Ptak, Ernie, Bert, Ciasteczkowy Potwór, Elmo i Oscar Zrzęda spacerujący razem w harmonii. Model Old Skool in Sesame Street Multi ilustruje integrację z tęczową mieszanką postaci z Ulicy Sezamkowej, w tym Gabrielle i Tamir, reprezentujących przyjaźń i akceptację.

Elementy odzieży obejmują zestaw bluz polarowych ze zdjęciem z Ulicy Sezamkowej wyśrodkowanym na bluzie z kapturem i nadrukiem „We All Belong” na obu elementach. Koszulka z krótkim rękawem BFF przedstawia Elmo i Ciasteczkowego Potwora jeżdżących na deskorolce obok oficjalnego logo Vans. Asortyment uzupełniają dwa mini plecaki w szachownicę z postaciami z Ulicy Sezamkowej.

W przypadku maluchów i dzieci asortyment obejmuje wzory przedstawiające futrzanych przyjaciół na Sk8-Hi Zip w kolorze Sesame Street Multi, Sesame Street Tee w kolorze True Blue, Sesame Street Knot Tee w kolorze białym oraz pasujący Authentic w kolorze Sesame Street Yellow.

Zaprojektowany z myślą o przygodach na deskorolce, Vans x Sesame Street by Lizzie Armanto celebruje kreatywność, autentyczność i miłość Lizzie do potworów z Ulicy Sezamkowej. Poczucie Lizzie do nauki i pasja do skateboardingu przenika całą jej inspirującą kolekcję Ulicy Sezamkowej. Wybór Skate rozpoczyna się od modelu Lizzie in Marshmallow, z tonalnym haftem postaci z Ulicy Sezamkowej z pastelową podszewką wokół kostki i futrzanymi sznurowadłami. Styl ten obejmuje futrzaną zawieszkę „L” dla Lizzie inspirowaną słynnymi skeczami z Ulicy Sezamkowej.

Kolekcja Skate jest kontynuowana przez Little Lizzie w kolorze Marshmallow, dziecięcy odpowiednik dorosłego stylu Skate z haftem postaci z Ulicy Sezamkowej i jasnymi limonkowymi futrzanymi sznurowadłami. Odzież obejmuje koszulkę Lizzie x Sesame Street BF Tee w kolorze asfaltowym i koszulkę Little Lizzie x Sesame Street Crew w kolorze piankowym.

O Vans

Vans®, marka należąca do VF Corporation (NYSE: VFC), to oryginalna marka obuwia, odzieży i akcesoriów do sportów akcji. Autentyczne kolekcje Vans® są sprzedawane w ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci spółek zależnych, dystrybutorów i biur międzynarodowych. Vans® posiada ponad 2000 punktów sprzedaży detalicznej na całym świecie, w tym sklepy własne, koncesyjne i partnerskie. Marka Vans® wspiera podróż twórczych poszukiwań i odkrywania siebie w sportach akcji, muzyce, sztuce i designie, dostarczając progresywne platformy, takie jak Vans Triple Crown of Surfing®, Vans Custom Culture oraz centrum kulturalne Vans i międzynarodowe miejsce muzyczne, House of Vans.

O Sesame Workshop

Sesame Workshop to organizacja edukacyjna non-profit stojąca za Ulicą Sezamkową, pionierskim programem telewizyjnym, który dociera do dzieci i uczy je od 1969 roku. Dziś Sesame Workshop to innowacyjna siła napędowa zmian, której misją jest pomaganie dzieciom na całym świecie w stawaniu się mądrzejszymi, silniejszymi i życzliwszymi. Jesteśmy obecni w ponad 150 krajach, służąc dzieciom w trudnej sytuacji poprzez szeroką gamę mediów, edukacji formalnej i programów społecznych finansowanych przez filantropów, z których każdy opiera się na rygorystycznych badaniach i jest dostosowany do potrzeb i kultur społeczności, którym służymy. Dowiedz się więcej na www.sesameworkshop.org i śledź Sesame Workshop na Instagramie, Twitterze, Facebooku i TikTok.

Vans, “Off The Wall” Since ’66

www.vans.com

youtube.com/vans

instagram.com/vans

facebook.com/vans

twitter.com/vans

tiktok.com/@vans

Follow Vans on Spotify Here!

Materiały prasowe