PLEJADA GWIAZD NA GALI Z OKAZJI 20. URODZIN MAGAZYNU GLAMOUR!

20 czerwca w Warszawie odbyła się impreza z okazji 20. urodzin magazynu „Glamour”.

Glamour Polska zadebiutował w 2003 roku, przynosząc ze sobą świeże spojrzenie na modę, urodę i kulturę z roześmianą Joanną Brodzik na okładce. 

Polska edycja kultowego magazynu Glamour obchodzi swoje 20. urodziny. Przez te lata stał się on nieodłącznym towarzyszem wielu miłośniczek mody, urody i lifestyle’u. Dziś przyglądamy się tej wyjątkowej rocznicy i podsumowujemy dwie dekady istnienia Glamour na polskim rynku.  Magazyn szybko zdobył uznanie czytelniczek, stając się jednym z najważniejszych tytułów na polskim rynku.

Przez 20 lat Glamour Polska dostarczał swoim czytelniczkom inspiracji, porad i informacji na temat najnowszych trendów, prezentując jednocześnie historie inspirujących kobiet z kraju i ze świata. Współpracował z największymi gwiazdami show-biznesu i najbardziej wpływowymi osobowościami, prezentując wywiady, sesje zdjęciowe i reportaże na najwyższym poziomie.

Wydarzenie zgromadziło wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Nie mogło zabraknąć stałych bywalczyń eventów, czyli Karoliny Pisarek, Julii Wieniawy, Maffashion, Honoraty Skarbek, Ady Fijał, Magdaleny Lamparskiej czy Joanny Racewicz. Gwiazdy nie zawiodły i postawiły na naprawdę przykuwające wzrok kreacje.

GALERIA ZDJĘĆ

Na scenie można było zobaczyć Mery Spolsky oraz performerkę burleski Betty Q.

Autor tekstu Fashion & Style Emilia Wróbel

20. Urodziny Glamour, 20 czerwca 2023 , fot. Mieszko Piętka/AKPA/BEZPŁATNE MATERIAŁY PRASOWE