VANS PRZEJĄŁ PONT ALEXANDRE III, ABY ZAPREZENTOWAĆ OTWby VANS PODCZAS PARIS MEN’S FASHION WEEK

Paryż, FRANCJA (23 czerwca 2023 r.) – W czwartek 22 czerwca, podczas Paryskiego Tygodnia
Mody, marka Vans zorganizowała huczną imprezę z okazji wprowadzenia OTW by Vans, nowej wizji najbardziej wyszukanych produktów i doświadczeń marki.


Gdy słońce zaczęło zachodzić, społeczność stylistów i skateboarderów zgromadziła się nad
brzegiem Sekwany przy Pont Alexandre III, aby zobaczyć monumentalną instalację skate’ową –
stworzoną we współpracy z Unitedfront, PLAYLAB, INC. i California Skateparks – oraz występ King Krule.


Wśród gości znaleźli się Lourdes Leon, Amelia Gray Hamlin, Fai Khadra, Bakar, Evan Mock, Sam
Worthington, Lara Worthington, Haider Ackermann, Elizabeth Von Guttman, Okay Kaya, Stéphane Bak, Tommy Ton, Lev Tanju i Gareth Skewis, Travis 'Taco’ Bennett, Devyn Garcia, Mae Mei Lapres, Alexia Elkaim, Sabrina Fuentes, Shane Gonzales, Jordan Vickors, Sonny Hall, Dexter Navy, Ian Ginoza, Matt George, Archie Lee Coates IV, Jeff Franklin i nie tylko.

Uczestnicy oglądali jak Vans Skateboarding Team, w tym Beatrice Domond, Etienne Gagne, Rowan Zorilla, Lizzie Armanto, Mami Tezuka oraz Zion Wright, Diego Todd i Axel Cruysberghs jeżdżą na deskorolce na instalacji OTW by Vans, ustawionej na tle wieży Eiffla i muzyki Onyx Collective. Późnym wieczorem na scenie pojawił się King Krule, który zakończył noc, podczas gdy paryscy przechodnie zgromadzili się na moście.


Po zakończeniu trzydniowej instalacji, OTW by Vans we współpracy z California Skateparks zwróci się do francuskiej społeczności skate’owej, przekazując elementy instalacji skate’owej do
Cosanostra Skatepark.

PRZEDSTAWIAMY ZUPEŁNIE NOWY „PALACE VANS LOW”

Materiały prasowe