JAK UBRAĆ SIĘ NA RANDKĘ- STYLOWE PROPOZYCJE DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

Planowanie pierwszej, drugiej czy kolejnej randki zawsze wiąże się z pewnym dreszczykiem emocji, a jednym z aspektów, który często stanowi wyzwanie, jest wybór odpowiedniego stroju.

W tym wpisie podpowiem Wam, jak ubrać się na randkę, aby poczuć się pewnie i wyglądać atrakcyjnie, niezależnie od okazji.

Kolacja w restauracji


Kolacja w restauracji to klasyczny scenariusz randki, który wymaga eleganckiego stroju. Dla mężczyzn sprawdzi się dobrze skrojony garnitur lub elegancki sweter z koszulą i spodniami chinos. Dla kobiet idealne będzie eleganckie, ale niezbyt wyzywające sukienki lub zestaw bluzki z wysokim stanem spodni. Pamiętajcie o eleganckich butach i dodatkach, które dopełnią całość.

Spacer


Jeśli planujecie spacer, warto postawić na wygodę, ale nie zapomnijcie o stylu. Mężczyźni mogą zdecydować się na casualowy look w postaci jeansów, koszulki i modnych sneakersów. Kobiety mogą wybrać wygodne, ale stylowe spodnie, bluzkę i płaskie buty. Nie zapomnijcie o kurtce lub swetrze, jeśli jest chłodniej.

Wizyta w kinie


Wizyta w kinie to doskonała okazja do założenia czegoś wygodnego, ale jednocześnie modnego. Mężczyźni mogą postawić na jeansy i koszulkę z ciekawym nadrukiem, a kobiety na casualową sukienkę lub zestaw jeansów z modną bluzką. Pamiętajcie o ciepłym swetrze lub kurtce, ponieważ klimatyzacja w kinie bywa zaskakująco chłodna.

Koncert lub dyskoteka

Koncert czy dyskoteka to miejsca, gdzie króluje casualowy, swobodny styl. Dla mężczyzn dobrze sprawdzi się zestaw składający się z jeansów, koszulki z ciekawym nadrukiem i stylowej kurtki. Kobiety mogą postawić na wygodną, ale modną sukienkę lub zestaw składający się z topu i spodni. Pamiętaj, aby unikać zbyt formalnych ubrań.

Wskazówki


Niezależnie od okazji, pamiętajcie, że najważniejsze jest, abyście czuli się komfortowo w swoim stroju. Wybierajcie ubrania, które dobrze na was leżą i które odzwierciedlają wasz indywidualny styl. Unikajcie ubrań, które są zbyt ciasne, zbyt luźne, zbyt wyzywające lub zbyt formalne dla danej okazji. Pamiętajcie, że wasz strój to wyraz waszej osobowości, więc nie bójcie się pokazać swojego prawdziwego „ja”.

Planowanie stroju na randkę nie musi być stresujące. Pamiętajcie, że chociaż chcecie zrobić dobre wrażenie, najważniejsze jest, abyście czuli się dobrze w swoim stroju i byli sobą. Bez względu na to, czy idziecie na kolację do restauracji, na spacer czy do kina, pamiętajcie, że wasz strój powinien odzwierciedlać waszą osobowość i pasować do okazji.

Grafika i obróbka Fashion & Style Emilia Wróbel, Canva