GALA DERBY 2023- PRZEGLĄD STYLIZACJI GWIAZD ORAZ POKAZ MODY VIOLI PIEKUT

Gala Derby to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu miłośników koni i mody. To nie tylko emocjonujące wyścigi, ale też prawdziwe święto stylu, podczas którego możemy podziwiać najbardziej spektakularne kreacje i kapelusze. Oto przegląd najciekawszych stylizacji z Galii Derby 2023.

Wyrafinowane stylizacje i nietuzinkowe kapelusze dla pań, eleganckie garnitury dla panów, piękne galopujące konie – to znak, że na torze Służewiec w Warszawie odbyła się jedna z najbardziej prestiżowych imprez sezonu.

Gala Derby to okazja, na której gwiazdy mogą pochwalić się swoim wyjątkowym stylem. Zobaczyliśmy wiele zachwycających kreacji. Gala Derby to także prawdziwe święto kapeluszy. Widzieliśmy w stylizacjach kapelusze w stylu klasycznym, szerokoramienne, przez oryginalne modele z piórami, po nowoczesne fascinatory. Kapelusze były nie tylko dodatkiem do stylizacji, ale często stanowiły jej główny punkt. Gwiazdy zaskoczyły nas swoją kreatywnością i odwagą w wyborze kapeluszy, pokazując, że to dodatek, który potrafi przyciągnąć uwagę i dodać stylizacji charakteru.

Na evencie nie mogło zabraknąć gwiazd show-biznesu – eleganckimi lookami zachwyciły m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Hyży i Joanna Jabłczyńska. Kto jeszcze pojawił się na Derby 2023? Zobaczcie sami 🙂

Tego dnia rozegrana została między innymi prestiżowa gonitwa o błękitną wstęgę dla najlepszych trzyletnich koni pełnej krwi angielskiej – Westminster Derby.

Podczas wydarzenia odbył się także tradycyjny konkurs na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu, organizowany przez DAMOSFERĘ.

Poza konkursem na stylizację odbył się także pokaz mody uwielbianej przez gwiazdy projektantki Violi Piekut.

Stylizacje gwiazd i kapelusze, które mogliśmy podziwiać, pokazały, że moda to przede wszystkim zabawa i kreatywność. Nie możemy się już doczekać, co przyniesie nam kolejna edycja tego wyjątkowego wydarzenia!

Autor tekstu Fashion & Style Emilia Wróbel

Gala Derby 2023, (396 zdj.), 2 lipca 2023 , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA/BEZPŁATNE MATERIAŁY PRASOWE https://akpa.pl/foto/wydarzenia/gala-derby-2023_68889?width=1519&pageID=1