VANS ULTRARANGE NEO VR3: STWORZONE DO POSRÓŻY ORAZ Z MYŚLĄ O ZRÓNOWAŻONYM ROZWOJU

Zaprojektowane, aby zapewnić Ultra Dopasowanie, Ultra Wygodę i Ultra Świeżość

Costa Mesa, KALIFORNIA (5 lipca 2023 r.) – Tego lata Vans z dumą prezentuje najnowszą iterację sylwetki UltraRange, UltraRange Neo VR3. Łącząc wygodę i wszechstronność UltraRange ze standardami zrównoważonego rozwoju Vans VR3, ten nowy styl został zaprojektowany z myślą o nieoczekiwanych momentach, i zgodnie z kryteriami zrównoważonego rozwoju, wszystko po to, by wspierać podróże.

UltraRange Neo VR3 zachowuje pierwotną intencję serii UltraRange – stylową, wszechstronną ofertę zaprojektowaną, aby dotrzeć do celu – jednocześnie obejmując aspekty zrównoważonego rozwoju, które przenoszą ją w przyszłość. W tej najnowszej iteracji styl został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ultra dopasowanie, Ultra wygodę i Ultra świeżość.

Waflowa podeszwa zewnętrzna VR3 buta jest wykonana z mieszanki zawierającej regenerowaną naturalną gumę, pochodzącą z gospodarstw rolnych, które wykorzystują praktyki rolnicze zaprojektowane w celu promowania bioróżnorodności, poprawy obiegu wody, poprawy zdrowia gleby i sekwestracji węgla. Nowa mieszanka gumy została opracowana i zaprojektowana w celu utrzymania tej samej przyczepności i trakcji, która sprawiła, że Vans jest uwielbiany od 1966 roku.

Buty Vans UltraRange Neo VR3 są już dostępne w sklepach Vans i na Vans.com.


O Vans

Vans®, marka należąca do VF Corporation (NYSE: VFC), to oryginalna marka obuwia, odzieży i akcesoriów do sportów akcji. Autentyczne kolekcje Vans® są sprzedawane w ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci oddziałów, dystrybutorów i biur międzynarodowych. Vans® posiada ponad 2000 punktów sprzedaży detalicznej na całym świecie, w tym sklepy własne, koncesyjne i partnerskie. Marka Vans® wspiera podróż twórczych poszukiwań i odkrywania siebie w sportach akcji, muzyce, sztuce i designie, dostarczając progresywne platformy, takie jak Vans Pipe Masters i centrum kulturalne Vans oraz międzynarodowe miejsce muzyczne, House of Vans.


Vans, “Off The Wall” Since ’66
vans.com/surf
youtube.com/vans
Instagram.com/vanssurf
twitter.com/vanssurf
Follow Vans on Spotify Here!

Materiały prasowe