I EDYCJA MRS.POLAND, KONKURS DEDYKOWANY DLA KOBIET 40, 50+

Konkurs Mrs.Poland to ogólnopolski projekt oparty na światowym formacie Mrs.World, który skierowany jest do kobiet dojrzałych.

Polska edycja jest pierwszą, pełnoformatową galą dla wszystkich kobiet nie posiadających statusu „panny”, niezależnie od wieku. Gala będzie cyklicznym, rokrocznym wydarzeniem na skalę ogólnopolską.

Mrs.Poland to projekt, którego uczestniczkami są kobiety z całej Polski będące wdowami, rozwódkami i mężatkami. Jego misją jest zwrócenie uwagi na piękno, jakie noszą w sobie dojrzałe kobiety. Piękno, które nie jest odzwierciedlone jedynie w urodzie ale przede wszystkim w duszy, w miłości do życia, w kreatywności widocznej w pasjach. W dzisiejszych czasach kobiety to filantropki, przedsiębiorczynie, działaczki społeczne, matki, siostry, córki, mierzące się każdego dnia z wieloma wyzwaniami. Kobiety, które nic nie muszą ale wszystko mogą.

Mrs.Poland to kobieta w pełni dojrzała, spełniona i z apetytem na życie. 

Gala konkursowa będzie miała charakter show, w którym uczestniczki będą prezentowały swoje pasje, życie zawodowe, styl życia, wezmą udział w pokazach mody w stylizacjach polskich projektantów mody oraz biżuterii, pod okiem znanych profesjonalistów, wspierających uczestniczki swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nadane zostaną 3 główne tytuły Mrs. oraz tytuły komplementarne. Na konkurs przygotowywana jest przez jubilera autorska korona, która będzie przekazywana z roku na rok. 

Panie, które chciałyby wziąć udział w konkursie mogą przesyłać zgłoszenia poprzez stronę www.mrspoland.pl

Izabela Tuszyńska – organizatorka konkursu Mrs.Poland, dziennikarka, PR Menager, vice Miss Polonia’91 i Miss Universe’92

Materiały prasowe

Patronat medialny.