SZEROKIE I PRZEWIEWNE LETNIE SPODNIE

Dzisiaj chciałabym porozmawiać o jednym z najbardziej komfortowych trendów tego lata – długie, szerokie i przewiewne spodnie. Są one idealne na gorące dni, kiedy chcemy czuć się swobodnie, ale jednocześnie wyglądać stylowo.

Szerokie spodnie są niezwykle uniwersalne i można je łączyć z wieloma różnymi elementami garderoby. Najważniejsze jest jednak, aby zachować równowagę – jeśli na dole mamy duży objętość, na górze powinniśmy postawić na coś bardziej dopasowanego.

Idealnym wyborem do szerokich spodni będzie więc dopasowany top lub bluzka. Możemy również zdecydować się na crop top, który odsłoni trochę naszego brzucha i doda całości lekkości. Jeśli chcemy stworzyć bardziej elegancką stylizację, możemy dobrać do spodni elegancką koszulę z delikatnym dekoltem.

Szerokie spodnie świetnie wyglądają w połączeniu z różnymi rodzajami obuwia. Na co dzień możemy dobrać do nich wygodne sandały lub espadryle, a na wieczorne wyjście – eleganckie szpilki lub sandały na obcasie.

Długie, szerokie i przewiewne spodnie to idealny wybór na różne okazje. Możemy je założyć na letni piknik, spacer po mieście, a nawet na elegancką kolację czy imprezę. Wszystko zależy od tego, z czym je połączymy i jakie dodatki do nich dobierzemy.

Szerokie spodnie dają wiele możliwości i pozwalają na tworzenie różnych, niepowtarzalnych stylizacji. Nie bójcie się eksperymentować i tworzyć własnych, unikalnych zestawów.

INSPIRACJE: ZARA

Inspiracje ZARA https://www.zara.com/pl/pl/kobieta-spodnie-l1335.html?v1=2141374&page=3