NYX PROFESSIONAL MAKEUP: PREMIERA LIMITOWANEJ KOLEKCJI MAKIJAŻU „BARBIE THE MOVIE”. CELEBRYCI NA WYDARZENIU I ICH STYLIZACJE

Długo oczekiwany film „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych miał niedawno swoją premierę i spotkał się z dużym zainteresowaniem na całym świecie.

Teraz marka NYX Professional Makeup postanowiła wypuścić specjalną kolekcję makijażu inspirowaną słynnymi różowymi produktami. Na imprezach organizowanych przez markę pojawiło się wielu celebrytów, którzy zaskoczyli ich stylizacjami w stylu Barbie.

Najnowsza kolekcja marki NYX, stworzona we współpracy z Warner Bros., ma na celu jeszcze bardziej uczcić premierę słynnego filmu „Barbie”. Nowa linia do makijażu inspirowana produkcją to także społeczna inicjatywa służąca globalnej organizacji humanitarnej Save the Children.

NYX Professional Makeup zachęca fanów do publikowania materiałów z użyciem immersyjnego filtra na Instagramie pod wspólną marką Save the Children i Barbie, aby zwiększyć świadomość tej globalnej inicjatywy, mającej na celu wzmacnianie budowania pewności siebie i pozycji dziewcząt. Od 10 do 28 lipca 2023 r. za każdym razem, gdy filtr zostanie udostępniony na Instagramie, NYX Professional Makeup przekaże 1 USD, a maksymalnie do 25 000 USD, na rzecz organizacji Save the Children.  W ten sposób przyczyni się do  zapewnienia dostępu do edukacji i narzędzi edukacyjnych setkom tysięcy dziewcząt, tym samym dając im siłę do urzeczywistnienia swoich marzeń.

Jako marka kosmetyczna zakorzeniona w rozrywce, cieszymy się, że możemy współpracować z kultowym studiem, takim jak Warner Bros., przy nowym filmie Barbie — powiedział Yann Joffredo, globalny prezes marki NYX Professional Makeup
„Tematy wzmacniania pewności siebie i celebrowania wewnętrznego piękna przedstawione w filmie są głęboko zgodne z naszymi podstawowymi wartościami opowiadania się za wyrażaniem siebie i odkrywaniem swojego potencjału. Premiera tego filmu wywołała wiele nostalgii wśród fanów na całym świecie i cieszymy się, że możemy wziąć udział w budowaniu tego zjawiska w kulturze!”

STYLIZACJE ZAPROSZONYCH GOŚCI

Z tej okazji zorganizowano wydarzenie, na którym pojawiło się mnóstwo celebrytów. Znane osobowości zaprezentowały się więc w stylizacjach inspirowanych stylem barbiecore.

CO TO JEST STYL BARBIECORE?

Styl barbiecore nie jest niczym innym, jak trendem czerpiącym inspiracje z estetyki strojów lalek Barbie sprzed 20 lat, kiedy dominował róż, słodycz i błyszczące dodatki. Moda lat 2000 wróciła na całego, a w sklepach możemy zobaczyć dziesiątki przykładów stylizacji opartych na tych wzorcach.

Autor Fashion & Style Emilia Wróbel

NYX Professional Makeup: premiera limitowanej kolekcji makijażu „Barbie The Movie”(305 zdj.) 12 lipca 2023 , fot. Mieszko Piętka/AKPA/BEZPŁATNE MATERIAŁY PRASOWE