VANS SKATEBOARDING I BEATRICE DOMOND DEBIUTUJĄ Z NOWYM MODELEM ZAHBA MID

Wszystkie ultra-zaawansowane technologie skateboardowe Zahba w pakiecie mid-top ozdobionym niestandardową grafiką inspirowaną Domond.

Costa Mesa, KALIFORNIA (10 lipca 2023 r.) – Beatrice Domond, członkini zespołu Vans
Skateboarding
, pcha street skating w świeżym, ekscytującym kierunku, który łączy styl i finezję. Poza deską robi to samo: jej niezrównany osobisty styl sprawił, że stała się ulubienicą znawców mody. Ta wszechstronność sprawia, że Domond jest idealnym wyborem do zaprezentowania Zahba Mid, najnowszego członka rodziny Zahba i sylwetki, która podobnie jak Domond, może zrobić prawie wszystko. Mieszkająca w Nowym Jorku Domond jeździła po ulicach Wielkiego Jabłka we wszystkich czterech porach roku, ale szczególnie lubi jesień – kiedy liście na miejskich drzewach zmieniają kolor z żywej zieleni na intensywne złoto. Ta zmiana pór roku jest inspiracją dla jej podejścia do modelu Zahba Mid, który ma bogatą zieloną zamszową cholewkę obszytą niestandardową złotą grafiką na pięcie i plakietce na języku, a także kontrastujące czarne akcenty na pasku Jazz Stripe, języku i sznurowadłach.

Buty Vans Zahba Mid by Beatrice Domond są również wyposażone w najnowsze i najlepsze
technologie Vans Skateboarding. IMPACTWAFFLE ™ zapewnia ochronę przed uderzeniami na
wyższym poziomie bez utraty wyczucia deski, podczas gdy VR3CUSH ™ dostarcza piankę o
podwójnej gęstości wykonaną w co najmniej 50% z pianki EVA, która jest biopochodna. Pod tą
technologiczną kanapką znajduje się guma SICKSTICK™ ze strefowym bieżnikiem dla lepszej
przyczepności, trwałości i żywotności. Podnoski DURACAP™ zapewniają najwyższą trwałość nawet przy najbardziej niszczących butach trickach, a wkładka wykonana jest w 98% z pianki pochodzącej z recyklingu.


Vans Skateboarding Zahba Mid by Beatrice Domond pojawi się na vans.eu/zahba i u wybranych dystrybutorów Vans Skateboarding 13 lipca. W tym samym czasie pojawi się również model Skate Style 53 stworzony we współpracy z Beatrice Domond.


O firmie Vans


Vans®, marka należąca do VF Corporation (NYSE: VFC), to oryginalna marka obuwia, odzieży i akcesoriów do sportów akcji. Autentyczne kolekcje Vans® są sprzedawane w ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci spółek zależnych, dystrybutorów i biur międzynarodowych. Vans® posiada ponad 2000 punktów sprzedaży detalicznej na całym świecie, w tym sklepy własne, koncesyjne i partnerskie. Marka Vans® wspiera podróż twórczych poszukiwań i odkrywania siebie w sportach akcji, muzyce, sztuce i designie, dostarczając progresywne platformy, takie jak Vans Triple Crown of Surfing®, Vans Custom Culture oraz centrum kulturalne Vans i międzynarodowe miejsce.

Materiały prasowe