JJJOUND I VANS PO RAZ TRZECI WSPÓŁPRACUJĄ PRZY KOLEKCJI ZAWIERAJĄCEJ SUBTELNE AKTUALIZACJE KLASYCZNYCH STYLÓW

Costa Mesa, KALIFORNIA (14 lipca 2023 r.) – Czerpiąc inspirację z tradycyjnego francuskiego obuwia dworskiego, JJJound i Vans debiutują ze swoją trzecią współpracą.

Kładąc nacisk na skrupulatne zremasterowanie trzech klasycznych modeli Vans, celem JJJound było zaoferowanie obuwia, które można łatwo zintegrować z subtelnym uniformem.

Kolekcja, sfotografowana przez fotografa Justina Chunga z Los Angeles, celebruje niezwykłe i stylowe osoby z godnych uwagi restauracji w tętniącym życiem Montrealu. Poprzez tę inicjatywę JJJound i Vans starają się zainspirować większe uznanie dla czynnika ludzkiego w branży hotelarskiej i promować kulturę szacunku i wdzięczności dla wszystkich zaangażowanych osób. Współpraca JJJound i Vans będzie dostępna do kupienia na JJJound.com o 12:00 EST 20 lipca, po czym nastąpi globalna premiera na Vans.eu/vault i u wybranych partnerów Vans 28 lipca.

Kolekcja obuwia JJJound i Vans obejmuje:


Authentic VLT LX
Pierwotnie nazywany Vans #44, Authentic stał się kultowym klasykiem dla skaterów w latach 70-tych. JJJound ponownie zinterpretował ten model z bardziej miękkim materiałem złożonym z delikatnej bawełny organicznej widocznej w całej kolekcji.

Szczegóły:
Minimalny branding składa się z charakterystycznej tkanej beżowej etykiety JJJound przerobionej na podwójną. Ich cechy charakterystyczne to metalowe oczka i przelotki na sznurowadła, zaokrąglone sznurowadła i podeszwa w stonowanym kolorze.
● Buty Heritage o niskiej sylwetce
● Sznurowane zapięcie
● Wytrzymała cholewka z płótna
● Charakterystyczne gumowe podeszwy waflowe
● Rzędy sznurowadeł z metalowymi oczkami

Classic Slip-On VLT LX
Pierwotnie znany jako Vans Style #98, Classic Slip-On szybko znalazł swoje miejsce na początkującej scenie skate i BMX w latach 70-tych. JJJound i Vans przekonfigurowali go tak, aby miał tę samą bawełnę organiczną, jednocześnie usuwając materiałowy spód, aby nadać mu niestrukturalną sylwetkę.

Szczegóły:
Minimalny branding składa się z charakterystycznej tkanej beżowej etykiety JJJound przerobionej na podwójną. Elastyczna podeszwa w kolorze złamanej bieli.
● Niskoprofilowe tekstylne cholewki
● Wspierające wyściełane kołnierze
● Elastyczne akcenty boczne
● Charakterystyczne gumowe podeszwy waflowe


Sk8-Mid VLT LX
Pierwotnie znany jako Vans Style #83, model Sk8-Mid wyewoluował z ukochanego modelu Sk8-Hi i stał się nową ikoną skateboardingu w latach 90-tych. JJJound zinterpretował na nowo mid-top, aby uwzględnić delikatną bawełnę organiczną i zamszową cholewkę.

Szczegóły:
Minimalny branding składa się z charakterystycznej tkanej beżowej etykiety JJJound na prawym
bucie. Sylwetka ma białą cholewkę z bawełny organicznej i zamszu, pełny zamszowy pasek boczny, skórzaną wyściółkę i antyczną podeszwę zewnętrzną pasującą do pozostałych dwóch modeli.
● Cholewka z płótna i zamszu
● Wyściełane kołnierze
● Gumowe waflowe podeszwy zewnętrzne

Kolekcja JJJound i Vans będzie dostępna do kupienia na JJJound.com o 12:00 EST 20 lipca, a
następnie globalna premiera na Vans.eu i u wybranych partnerów Vans 28 lipca.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Vans.eu/vault.

O firmie Vans


Vans®, marka należąca do VF Corporation (NYSE: VFC), to oryginalna marka obuwia, odzieży i akcesoriów do sportów akcji. Autentyczne kolekcje Vans® są sprzedawane w ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci spółek zależnych, dystrybutorów i biur międzynarodowych.
Vans® posiada ponad 2000 punktów sprzedaży detalicznej na całym świecie, w tym sklepy własne, koncesyjne i partnerskie. Marka Vans® wspiera podróż twórczych poszukiwań i odkrywania siebie w sportach akcji, muzyce, sztuce i designie, dostarczając progresywne platformy, takie jak Vans Triple Crown of Surfing®, Vans Custom Culture oraz centrum kulturalne Vans i międzynarodowe miejsce muzyczne, House of Vans.
Vans, “Off The Wall” Since ’66
vans.eu/vault
Follow Vans on Spotify Here!

Materiały prasowe