NOWA KOLEKCJA OBUWIA I ODZIEŻY VANS SURF I MIKEY FEBRUARY TO DĄŻENIE DO POLEPSZENIA JAKOŚCI ŻYCIA NA DESCE I POZA NIĄ

Zainspirowany niezrównanym stylem February w wodzie – a także jego pasjami i osobowością poza surfingiem.

Costa Mesa, CALIF. (July 18, 2023) – Zawodnik Vans Surf, Mikey February, prowadzi życie pełne celów i intencji, zarówno na desce, jak i poza nią. Intencja i determinacja, które February wykazuje podczas pływania na fali, to ta sama intencja i determinacja, którą stosuje w życiu poza deską, sposób myślenia, który pomógł mu stać się jednym z najbardziej utalentowanych surferów na świecie – a wszystko to przy zachowaniu tej samej uprzejmej, przystępnej osoby, którą zawsze był, bohaterem rodzinnego miasta, który założył swoją organizację non-profit z żoną i był pierwszym czarnoskórym afrykańskim surferem, który zakwalifikował się do WSL Championship Tour. Teraz unikalny koktajl intencji, determinacji, otwartości i miłości do społeczności został zaprezentowany w nowej kolekcji odzieży i obuwia z Vans Surf.

Samotny surfer pokonujący onieśmielającą falę ma w sobie nutę romantyzmu. Jednak społeczność i kultura surfingu są dużą częścią tego, co sprawia, że surfing jest tak niezapomniany. Kolekcja Vans Surf x Mikey February eksploruje oba te filary sportu w prawdziwym stylu „Off the Wall” z elementami zaprojektowanymi z myślą o wyczynach odwagi, umiejętności i atletyzmu, a także elementami przeznaczonymi do momentów „przed” i „po”, takich jak Ultrarange Neo VR3, zupełnie nowy, skoncentrowany na zrównoważonym rozwoju model z uderzającymi liniami wzorniczymi i odważnymi panelami.

Oprócz Ultrarange Neo VR3, kolekcja składa się również z Surf Boot 2 Hi V, Style 36 Decon VR3 SF w bogatym brązie i błyszczącej czerni oraz Authentic VR3 z piętą typu kick-down (ułatwiającą wkładanie i zdejmowanie) w kolorze „Shadow”. Każdy sneaker VR3 jest wykonany z materiałów takich jak skóra regeneracyjna i pianka na bazie biologicznej. Jest to krok w kierunku celu Vans, jakim jest pozyskiwanie 100% swoich 4 materiałów o największym wpływie na emisję CO2 (bawełna, skóra, guma i poliester) ze źródeł regeneracyjnych, odpowiedzialnie pozyskiwanych, odnawialnych i/lub pochodzących z recyklingu do 2030 roku. Oprócz obuwia, kolekcja Vans Surf x Mikey February oferuje również spodenki Ever-Ride Boardshort, koszulkę SS Woven Shirt, kurtkę Chore Jacket, koszulkę SS Tee, spodnie Authentic Pant i torbę Tote Bag.

Kolekcja Vans Surf i Mikey February jest już dostępna na Vans.eu/surf i u wybranych sprzedawców Vans Surf.


O firmie Vans


Vans®, marka należąca do VF Corporation (NYSE: VFC), to oryginalna marka obuwia, odzieży i akcesoriów do sportów akcji. Autentyczne kolekcje Vans® są sprzedawane w ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci spółek zależnych, dystrybutorów i biur międzynarodowych. Vans® posiada ponad 2000 punktów sprzedaży detalicznej na całym świecie, w tym sklepy własne, koncesyjne i partnerskie. Marka Vans® wspiera podróż twórczych poszukiwań i odkrywania siebie w sportach akcji, muzyce, sztuce i designie, dostarczając progresywne platformy, takie jak Vans Triple Crown of Surfing®, Vans Custom Culture oraz
centrum kulturalne Vans i międzynarodowe miejsce muzyczne, House of Vans.


Vans, “Off the Wall” Since ’66
vans.com/surf
youtube.com/vans
facebook.com/vans
Instagram.com/vanssurf
twitter.com/vanssurf
Follow Vans on Spotify Here!

Materiały prasowe