5. URODZINY MARKI CHANGE LINGERIE W WARSZAWIE

5. URODZINY MARKI CHANGE LINGERIE W WARSZAWIE

Serdecznie zapraszamy już 16 listopada br. na 1. urodziny flagowego salonu w Warszawie Change Lingerie i uroczyście obchodzony jubileusz 5. lat działalności tej duńskiej marki bielizny ekskluzywnej na rynku polskim. Tego dnia w salonie przy ul. Łopuszańskiej będziemy świętowali także Bra Day Warsaw, we współpracy z ekspertami partnerskiej Kliniki dr Beata Dethloff Anti-Aging.

Prezenty, vouchery na zakupy, możliwość bezpłatnych konsultacji z brafitterką, wspaniały poczęstunek – to tylko niektóre z atrakcji, które będą czekały na uczestniczki spotkania.

Urodziny podzielone są na dwie części.

W godz. 10 do 21 zapraszamy wszystkie Panie, które będą chciały skorzystać z bezpłatnej porady braffiterki. Już od godz. 10 będzie na Was czekać jedna z najlepszych ekspertek w tej dziedzinie w Polsce – Justyna Płóciennik.

Pani Justyna profesjonalnie doradzi, jak dobrać odpowiedni biustonosz do sylwetki, tak by ta część garderoby nie tylko idealnie komplementowała biust, ale też zapewniała komfort i wygodę oraz gwarantowała utrzymanie biustu przez długie lata w zdrowiu i świetnej kondycji.

Oficjalną część urodzin rozpoczniemy punktualnie o godz. 12. Tę część spotkania poprowadzi ceniona aktorka Agnieszka Mrozińska.

Na gości czekać będą znakomite potrawy i słodkości przygotowane przez warszawską restaurację MJUD. O podniebienia uczestników zadba także John Lemon, który przygotuje swoje flagowe produkty.

Podczas urodzin przewidziana jest także degustacja luksusowych win i oczywiście tort urodzinowy. Warto zabrać ze sobą wizytówki, gdyż na uczestników czekają niespodzianki i konkursy z nagrodami od naszych partnerskich marek m.in. biżuteria Fuerza, Lulu Bijoux by Agnieszka Mrozińska, Liya i Alex Caprice oraz vouchery na zabiegi medycyny estetycznej od prestiżowej kliniki dr Beata Dethloff Anti-Aging.

W ramach Bra Day Warsaw w naszym salonie pojawi się także wybitny ekspert – dr Beata Dethloff z Kliniki dr Beata Dethloff Anti-Aging.

Marka Auto Idea Mercedes-Benz zadba o komfort naszych Gości Specjalnych.

 

DATA: 16.11.2016 R. (ŚRODA)

GODZ.: 10-21 OPEN DAY dla Klientek

GODZ. 12.00-13.00 PRESS DAY I EVENT URODZINOWY – dla mediów, gwiazd i Klientek

 

MIEJSCE: SALON CHANGE LINGERIE,  MODO, lokal I02 ul. Łopuszańska 22, Warszawa

R.S.V.P. do 13.11.2016 R. na adres mail: jubileusz.change@wp.pl tel. +48 502100551

O Change Lingerie:

Change Lingerie to skandynawska marka bieliźniarska dostępna w ponad 200 salonach w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Pierwszy sklep w Polsce otwarto w listopadzie 2011 roku w Łodzi, obecnie w całym kraju jest ich ponad 20.

W salonach CHANGE Lingerie można znaleźć bieliznę, która podkreśla kobiece kształty i sprawia, że Panie czują się komfortowo niezależnie od rozmiaru. Szeroka paleta rozmiarów biustonoszy w obwodach od 60 do 100 i miseczkach A-K oraz porady profesjonalnych brafitterek pomagają kobietom na całym świecie idealnie dobrać bieliznę.

Marka jest wiodącym brandem bieliźnianym w Skandynawii.

unnamed

 

PARTNERZY:

AUTO IDEA MERCEDES-BENZ

KLINIKA DR BEATA DETHLOFF ANTI-AGING

LIYA

FUERZA

LULU BIJOUX BY AGNIESZKA MROZIŃSKA

ALEX CAPRICE

LHCG

MJUD

JOHNY LEMON

 

PATRONI MEDIALNI:

BUSINESWOMANLIFE

IMPERIUM KOBIET

MAGAZYN MODA I STYL

MODAIJA

TELEWIZJA ATV

PLANETA KOBIET

FASHION AND STYLE

SEXY ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE

VERONIQUE

KREATYWNE

TASTE OF TRAVELING

ONLY YOU

BACKSTAGE