ACH, CÓŻ TO BYŁ ZA WIECZÓR- XII WIECZÓR BIZNESOWY BRAND ELITE – SPOTKANIE Z MARKĄ!

XII Wieczór Biznesowy „Brand Elite – Spotkania z Marką” pt. „Postaw MOCno na wartości” odbył się 29 września 2022, w Hotelu Rubin, Kiełbów 57.www.hotel-rubin.pl

Wydarzenie poprowadziły organizatorki: Anna Słopiecka, właścicielka Agencji Kreatywnej  Noble Brand & Małgorzata Patynowska, Założycielka Fundacji  Dobry Duszek. 

W pierwszej części artystycznej wydarzenia wystąpiła EMILIA ZIÓŁEK, pianistka.

Następnie w drugiej części artystycznej wystąpiły zespoły z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu – PAJĘCZARKIArabesqua oraz Gym Team.Zespoły działają w Młodzieżowym Domu Kultury, jako zespoły taneczne, baletowe lub akrobatyczne. Regularnie występują na arenach międzynarodowych i zawodach ogólnopolskich. Każdy udział zwieńczony jest sukcesem, mistrzowskimi tytułami, złotymi medalami. O klasie każdego z zespołów świadczy jego dorobek.Czysta i żywa promocja „Grodu nad Mleczną” odbywa się dzięki PajęczarkomEtiudzie i dziewczynom z zespołów Arabesqua oraz Gym Team. W sumie w ciągu ostatnich lat zdobyły łącznie 858 medali na zawodach w Polsce i poza jej granicami. Z czego połowa to medale złote.

Temat XII edycji Brand Elite – Spotkania z Marką brzmiał „Postaw MOCno na wartości”.

Dziękujemy Gościom Specjalnym za obecność na wydarzeniu! Panowie Józef Wancer i Jacek Walkiewicz przekazali nam ogrom wartościowej wiedzy i podzielili się swoim cennym doświadczeniem!

Było to bardzo inspirujące i zapalające do działania spotkanie. Spotkanie dało nam wiele do przemyślenia. Rzucam kilka haseł, które dla mnie były ważne podczas prelekcji 🙂 „Marzenia trzeba spełniać, dla samego ich spełniania”; ” Dopóki człowiek się uczy, dopóty jest młody”; ” Niektóre pociągi podjeżdżają tylko raz”; „Motywacja nie jest potrzebna, tylko plan działania i świadomość, że coś trzeba wykonać”; ” Dzieci trzeba akceptować i wspierać, takie jakie są”. A Wam które hasła zostały na dłużej… 🙂

Wydarzenie zostało uwieńczone tortem z okazji 10. Jubileuszu Agencji Kreatywnej Noble Brand. Gratuluję Aniu i życzę kolejnych sukcesów 🙂 🙂

W część networkingowej nawiązywano nowe wartościowe relacje, uczestnicy wymieniali się wiedzą i doświadczeniami. Poczęstunek przygotowali: Restauracja Hotelu RUBIN oraz Partnerzy między innymi: Selgros, Ciacho bez Cukru, Tłocznia Bankiewicz i Smaczek z Doliny Radomki, Chełmińska Pierkarnia Cukiernia, Staropolska Woda Mineralna.

Patronat medialny nad wydarzeniem

Zdjęcia z wydarzenia wykonał https://www.facebook.com/fotakstudio

PRYWATNA GALERIA ZDJĘĆ

To był wyjątkowy wieczór, zawsze czekam na niego z niecierpliwością, ponieważ zawsze takie spotaknia dodają mi wiatru w skrzydła, myślę, analizuję i mogę coraz wyżej sięgać. Każdemu polecam takiego typu spotkania i już nie mogę doczekać się kolejnych. Jeszcze raz gratulacje.

Patronat medialny nad wydarzeniem. Autor tekstu i częściowo zdjęć Fashion& Style Emilia Wróbel