„AGE IS JUST A NUMBER”- KAMPANIA ŁUKASZA JEMIOŁA

„Age is just a number” – kampania nowej kolekcji Łukasza Jemioła na sezon jesień/zima 2019/20.

Elegancja, romantyzm, odrobina drapieżności i flirt z latami 70. – tak prezentuje się zjawiskowa kampania najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła na sezon jesień/zima 2019/20 autorstwa Marcina Kempskiego. Utrzymane w minimalistycznym stylu zdjęcia prezentują zaskakującą interpretację stylu hippie przedstawionego w nowoczesnym wydaniu, natomiast delikatna uroda modelki Kasi Struss dodaje mocnym sylwetkom lekkości.


Nowa kampania to ukłon w stronę wszystkich kobiet, niezależnie od ich wieku. Projektant zachęca w niej kobiety, aby porzuciły pojęcie liczb, a zamiast tego skupiły się na swojej percepcji – to ona określa kim jesteśmy i jak się czujemy. Dlatego najnowsza sesja kampanijna to propozycje, spośród których każda z kobiet znajdzie coś dla siebie. Klasyczne zdjęcia studyjne łączą ciepłą paletę barw ubrań z chłodem szarego tła, które znakomicie eksponuje sylwetki.


Prezentowane na fotografiach ubrania to przede wszystkim wiązane koszule, dzianinowe swetry i bluzki obok których znalazły się takie kroje, jak różnego rodzaju marynarki, spodnie z wysokim stanem, jeansy ciepłe płaszcze. Nowa kolekcja to elegancka, jesienna paleta barw. Wśród kolorów wyróżnić można wyróżnić burgundy, granaty, biele, czernie, ciepłe brązy, khaki, beże czy karmelowe odcienie. W kolekcji nie zabrakło również odważnych nadruków: malarskich kwiatów i motywu pantery.


Poza wyjątkowymi krojami, kolekcja Łukasza Jemioła na sezon jesień/zima 2019/20 to również wysokiej jakości takiny i wykończenia. Projektant wykorzystał takie szlachetne materiały, jak kaszmir, jedwab, welur, żakard, cupro czy wełna. Nowa kolekcja Łukasza Jemioła będzie dostępna stacjonarnie, w butiku przy ul. Mokotowskiej 26 w Warszawie, w Łodzi, w CH Manufaktura przy ul. Karskiego 5, oraz online na www.jemiol.com/pl.


Produkcja: I like Photo Group
Fotograf: Marcin Kempski
Stylistka: Agnieszka Ścibior
Make up: Wilson
Hair: Wasyl Wasiński
Modelka: Kasia Struss / D’Vision
Asystent fotografa: Olek Balcerek
Produkcja: Mikołaj Jaźwiecki


Łukasz Jemioł

Projektant, twórca jednej z czołowych polskich marek modowych, który od niemal 15 lat ubiera przedstawicieli świata mody, show-biznesu i mediów. Posiada wierne grono zarówno klientek, jak i klientów. Od wielu lat współpracuje z Małgorzatą Kożuchowską, Małgorzatą Sochą, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Agnieszką Woźniak-Starak czy Jolantą Kwaśniewską. Zdobywca licznych nagród, m.in. presUżowej Złotej Nitki oraz Nagrody Oskara Mody. Jeden z najlepiej ubranych Polaków, doceniony statuetką Najbardziej Stylowego Mężczyzny wg. magazynu ELLE. W swoich kolekcjach odważnie
łączy różne style. Jego projekty to zarówno romantyczne i zwiewne kreacje, nowoczesne i minimalistyczne formy, jak i odważne, kobiece kroje. Wykonywane są z największą precyzją i dbałością o szczegóły, a używane tkaniny są sprowadzane z najlepszych fabryk z Włoch, Francji czy Hiszpanii.

Materiały prasowe