„AGE IS JUST A NUMBER”- NOWA KOLEKCJA KAPSUŁOWA ŁUKASZA JEMIOŁA NA SEZON AW 19/20

Age Is Just A Number i Forever Young to motywy przewodnie nowej kolekcji kapsułowej Łukasza Jemioła na sezon jesień-zima 2019/20.

Hasła znalazły się na serii bluz z linii basic, które niosą ze sobą przesłanie, iż moda jest dla wszystkich, niezależnie od wieku i należy się nią bawić. Ponadto projektant wykorzystał grafiki przedstawiające konkretne dekady, 70’s, 80’s oraz 90’s,  pozwalające klientom wybrać tę w której się urodzili, lub swoją ulubioną i dumnie ją nosić. W nowej kolekcji z linii basic znalazło się aż 16 modeli bluz, zarówno damskich jak i męskich, poprzez które Łukasz Jemioł przekazuje ideę głoszącą, iż wiek jest tylko cyfrą. To od nas tylko zależy na ile lat się czujemy. Dlatego nie należy się ograniczać, a cieszyć wolnością i nosić ubrania w zgodzie z samym sobą, nie zważając na to, co wypada, a co nie.

Projektant wybrał tak klasyczny krój, jak bluza, w wersji z kapturem, lub bez. Jest to podstawowy element garderoby każdej osoby, podobnie jak biały t-shirt czy jeansy. Dlatego poprzez swój uniwersalizm staje się ona silną formą przekazu, mogącą nieść ważny komunikat. W tym przypadku Łukasz Jemioł pragnie przekazać, że w czasach kultu młodości to właśnie dojrzałość i mądrość są najbardziej pożądane, a wiek nie odgrywa w tym przypadku żadnej roli.

Kolekcja bluz została wykonana w czterech wersjach kolorystycznych: czerni, szarości, czerwieni, oraz w kolorze millenial pink. Poszczególne modele prezentują hasła „Forever Young”, lub „Age Is Just A Number”. W serii znalazły się również bluzy przedstawiające dekady 70’s, 80’s oraz 90’s, każda z nich wykonana w charakterystycznym dla danej epoki stylu.

Kolekcja jest już dostępna w butikach, oraz online, na stronie www.jemiol.com. Cena każdej z bluz wynosi 449 zł.

Łukasz Jemioł

Projektant, twórca jednej z czołowych polskich marek modowych, który od niemal 15 lat ubiera przedstawicieli świata mody, show-biznesu i mediów. Posiada wierne grono zarówno klientek, jak i klientów. Od wielu lat współpracuje z Małgorzatą Kożuchowską, Małgorzatą Sochą, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Agnieszką Woźniak-Starak czy Jolantą Kwaśniewską. Zdobywca licznych nagród, m.in. prestiżowej Złotej Nitki oraz Nagrody Oskara Mody. Jeden z najlepiej ubranych Polaków, doceniony statuetką Najbardziej Stylowego Mężczyzny wg. magazynu ELLE. W swoich kolekcjac odważnie łączy różne style. Jego projekty to zarówno romantyczne i zwiewne kreacje, nowoczesne i minimalistyczne formy, jak i odważne, kobiece kroje. Wykonywane są z największą precyzją i dbałością o szczegóły, a używane tkaniny są sprowadzane z najlepszych fabryk z Włoch, Francji czy Hiszpanii.

Materiały prasowe