AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK W MINIMALISTYCZNYM TOTAL LOOKU Z NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ŁUKASZA JEMIOŁA

W niedzielę, 24 marca, podczas wydania Big Brother Arena, Agnieszka Woźniak-Starak podała nazwisko osoby, która jako pierwsza opuściła dom Wielkiego Brata. Na tę okazję prezenterka wybrała minimalistyczną stylizację projektu Łukasza Jemioła.

W minioną niedzielę Agnieszka Woźniak-Starak, gwiazda TVN i prezenterka telewizyjna, przedstawiła nazwisko osoby, która jako pierwsza opuściła program Big Brother. Podczas wejścia na żywo ubrana była w perfekcyjnie skrojoną klasyczną marynarkę i spodnie projektu Łukasza Jemioła.

Biała dwurzędowa marynarka została ozdobiona koronkowymi detalami w tym samym kolorze, znajdującymi się przy kieszeniach i u dołu rękawów Jej wizytowy charakter podkreślały złote guziki. Prezenterka dobrała do niej szare spodnie z białymi lampasami, które dodały eleganckiemu lookowi nonszalancji.

Stylizację dopełniły modne w tym sezonie kowbojki z finezyjnym wzorem w biało-srebrnym kolorze. Gwiazda podkreśliła całość delikatnym, lecz bardzo kobiecym makijażem.

fot. Agencja ONS

Łukasz Jemioł – projektant, twórca jednej z czołowych polskich marek modowych, który od niemal 15 lat ubiera przedstawicieli świata mody, show-biznesu i mediów. Posiada wierne grono zarówno klientek, jak i klientów. Od wielu lat współpracuje z Małgorzatą Kożuchowską, Małgorzatą Sochą, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Agnieszką Woźniak-Starak czy Jolantą Kwaśniewską. Zdobywca licznych nagród, m.in. prestiżowej Złotej Nitki oraz Nagrody Oskara Mody. Jeden z najlepiej ubranych Polaków, doceniony statuetką Najbardziej Stylowego Mężczyzny wg. magazynu ELLE. W swoich kolekcjach odważnie łączy różne style. Jego projekty to zarówno romantyczne i zwiewne kreacje, nowoczesne i minimalistyczne formy, jak i odważne, kobiece kroje. Wykonywane są z największą precyzją i dbałością o szczegóły, a używane tkaniny są sprowadzane z najlepszych fabryk z Włoch, Francji czy Hiszpanii.

Materiały prasowe