AKTORKA ZOFIA ZBOROWSKA POWIEDZIAŁA SAKRAMENTALNE „TAK” W ZJAWISKOWEJ SUKNI ŚLUBNEJ PROJEKTU ŁUKASZA JEMIOŁA

W miniony wtorek, 13 sierpnia, aktorka Zofia Zborowska, wraz z siatkarzem Andrzejem Wroną wypowiedzieli sakramentalne „tak”. Córka znanej pary aktorskiej, Zbigniewa Zborowskiego i Marii Winiarskiej, postawiła w ten wyjątkowy dzień na uszytą specjalnie na tę okazję suknię ślubną projektu Łukasza Jemioła.

W miniony wtorek Zofia Zborowska, aktorka związana z warszawskim Och-Teatrem, wzięła ślub z siatkarzem reprezentacji Polski, Andrzejem Wroną. Podczas tego ważnego dnia ubrana była w uszytą specjalnie dla niej suknię ślubną projektu Łukasza Jemioła.

Biała kreacja stanowiła połączenie klasycznej formy i nietuzinkowych detali. Dopasowana, zwężana w talii góra, idealnie współgrała z kloszowanym dołem. Dekolt został wykończony na kształt litery V. Piękną, bajkową kreację wykonano z 20 metrów jedwabnego muślinu i 10 metrów ręcznie tkanej koronki pochodzącej z Francji.

Stylizację dopełnił klasyczny, długi welon, sięgający aż do ziemi. Aktorka postawiła na delikatny i naturalny makijaż oraz proste upięcie włosów.

Fot: Instagram

O PROJEKTANCIE

Łukasz Jemioł– projektant, twórca jednej z czołowych polskich marek modowych, który od niemal 15 lat ubiera przedstawicieli świata mody, show-biznesu i mediów. Posiada wierne grono zarówno klientek, jak i klientów. Od wielu lat współpracuje z Małgorzatą Kożuchowską, Małgorzatą Sochą, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Agnieszką Woźniak-Starak czy Jolantą Kwaśniewską. Zdobywca licznych nagród, m.in. prestiżowej Złotej Nitki oraz Nagrody Oskara Mody. Jeden z najlepiej ubranych Polaków, doceniony statuetką Najbardziej Stylowego Mężczyzny wg. magazynu ELLE. W swoich kolekcjach odważnie łączy różne style. Jego projekty to zarówno romantyczne i zwiewne kreacje, nowoczesne i minimalistyczne formy, jak i odważne, kobiece kroje. Wykonywane są z największą precyzją i dbałością o szczegóły, a używane tkaniny są sprowadzane z najlepszych fabryk z Włoch, Francji czy Hiszpanii.

Materiały prasowe